Strona główna Aktualności
Zobacz również w tej kategorii:

Aktualności

Zaawansowany program do fakturowania za 15zł miesięcznie!

Otworzyłeś własną działalność? Chcesz wystawiać faktury używając profesjonalnego, a zarazem prostego w obsłudze oprogramowania? Szukasz niedrogiego, ale i sprawdzonego na rynku rozwiązania? Wybierz najczęściej kupowany system w Polsce - Comarch ERP OPT!MA.


Za rozwiązanie do fakturowania on-line, opłata abonamentowa wynosi jedynie 15 zł miesięcznie! Decydując się na to rozwiązanie otrzymasz darmowy moduł Kasa/Bank, który zawiera dane o rozrachunkach z kontrahentami, a także informacje o ruchu środków pieniężnych w przedsiębiorstwie. Możesz także zaplanować płatności oraz zapisać je do odpowiednich rejestrów.

Twoja firma wymaga więcej? Wybierz pakiet START - Mała Firma za 35zł/mc, który zawiera moduły: Kasa/bank, Faktury, a dodatkowo moduł Księga Podatkowa, który umożliwi obsługę księgową firmy. Dodatkowo, przez cały okres opłaty abonamentowej otrzymasz dostęp do Comarch Asysta, który zapewni Tobie wsparcie telefoniczne producenta.

Comarch ERP Optima to narzędzie dedykowane dla mikro, małych i średnich firm działających w różnych branżach. System pozwala w łatwy i szybki sposób wystawić faktury, obsłużyć magazyn, zaksięgować dokumenty, naliczyć wypłaty oraz rozliczyć się z urzędami. Pozwala na obsługę każdego rodzaju procesów biznesowych, począwszy od kompleksowej obsługi Klienta, poprzez operacje księgowe i procedury kadrowo- płacowe. Program można elastycznie dostosować nie tylko do wielkości przedsiębiorstwa, ale i do jego potrzeb.
 

Pobierz BEZPŁATNE DEMO i sprawdź system, któremu zaufało ponad 60 000 przedsiębiorców!


Zainteresowany? Nie zwlekaj, skontaktuj się z nami już dziś!


2016-04-11