Strona główna Biura rachunkowe i doradztwa podatkowego Program Partnerski dla Biur Rachunkowych
Zobacz również w tej kategorii:
Księgowość
Małe, średnie i duże biura rachunkowe, oraz Kancelarie Doradcy Podatkowego.

Program Partnerski dla Biur Rachunkowych

                                                               
 
   

Program dla Biur Rachunkowych

 

Jeżeli zajmujesz się finansami i rachunkowścią i prowadzisz do tego Biuro rachunkowe to trafiłeś w odpowiednie miejsce. Poniżej znajduje się regulamin programu, który skierowany jest właśnie do osób prowadzących biura rachunkowe czy kancelarie podatkowe.


REGULAMIN PROGRAMU PARTNERSKIEGO ZA POLECENIE KLIENTA
dla Biur Rachunkowych i Kancelarii Doradców Podatkowych1. Promocja dotyczy podmiotów, zwanych dalej ”Podmiot”, świadczących usługi prowadzenia ksiąg lub doradztwa podatkowego, które są klientami Graphcom i posiadają aktualną gwarancję do systemu Comarch ERP Optima.

2. Warunkiem uczestnictwa w promocji jest dokonanie przez Podmiot, zgłoszenia klienta zainteresowanego zakupem usług Graphcom lub programu Comarch ERP.

3. W celu zgłoszenia klienta należy pobrać i wypełnić poniższy formularz  i przesłać go adres mailowy: natalia.roszkowiak@graphcom.pl
http://graphcom.pl/files/FORMULARZ%20PROGRAMU%20PARTNERSKIEGO.pdf

4. Warunkiem uznania promocji jest zakup przez Zgłoszonego Klienta, usług Graphcom i/lub programu Comarch ERP OPTIMAComarch ERP XL lub Comarch ERP Altum, u autoryzowanego partnera Comarch: Graphcom Sp. z o.o., ul. Świetlana 26, 60-151 Poznań.

5. O zakupie usług lub programu Comarch ERP przez Zgłoszonego Klienta, Podmiot zostanie niezwłocznie powiadomiony.

6. Przedmiotem Promocji są darmowe usługi Graphcom, możliwe do wykorzystania przez Podmiot, który dokonał zgłoszenia klienta.

7. Za każde wykorzystane przez Zgłoszonego Klienta 10 godzin usług, Podmiot otrzymuje 1 darmową godzinę usług Graphcom.

8.  Za każde wykorzystane przez Podmiot 10 godzin usług, Podmiot otrzymuje 1 darmową godzinę usług Graphcom.

9. Istnieje możliwość kumulacji godzin wykorzystanych przez poleconego klienta i Podmiot. Za każde skumulowane 10 godzin usług, Podmiot otrzymuję 1 darmową godzinę usług gratis.

10.  Darmowe godziny nie obejmują prac programistycznych.

11.  Dla klientów spoza powiatu poznańskiego darmowe usługi realizowane będą w postaci konsultacji zdalnych, telefonicznych i/lub realizowanych za pośrednictwem e-mail.

12. Promocja łączy się z promocją Comarch dla Biur Rachunkowych za polecenie Klienta. Więcej informacji na temat promocji dostępnych jest pod adresem: http://www.comarch.pl/erp/comarch-optima/promocje/promocja-dla-biur-rachunkowych/polec-klienta/

13. Wraz z zakupem systemu Comarch ERP przez Zgłoszonego Klienta, Podmiot otrzymuje prawo do 1 darmowej konsultacji prawnej.

14. Za wykorzystane przez Zgłoszonego Klienta i/lub Podmiot 10 godzin usług, Podmiot otrzymuje prawo do 1 darmowej konsultacji prawnej.

15. Konsultacje prawne odbywać się będą z Radcą Prawnym lub Adwokatem, a Podmiot będzie mógł samodzielnie wybrać tematykę doradztwa.

16. Konsultacje prawne dotyczyć mogą takich dziedzin prawa jak: prawo spółek, prawo cywilne, postępowanie cywilne, prawo pracy, prawo zamówień publicznych oraz problematyki związanej z obrotem i gospodarowaniem nieruchomościami.

17. Podmiot uprawniony jest do skorzystania z konsultacji w siedzibie Kancelarii Adwokatów i Radców Prawnych KLEPAS KRAUSE lub do konsultacji zdalnych (mailowe/telefoniczne). Darmowe konsultacje odbywać się będą do końca lipca 2016 roku.

Program dla biur rachunkowych

Tworzenie optymalnych rozwiązań dla biur rachunkowych jest naszą pasją. Dostarczamy najlepsze rozwiązania dla firm w postaci programów dla biur rachunkowych. Program dla biur rachunkowych, który posiadamy w swojej ofercie jest doskonałym oprogramowaniem dla profesjonalnych firm księgowo-rachunkowych.
Zobacz też wdrożony prz nas program magazynowo-księgowy.
 
 
 
Program partnerski dla BR

* pola wymagane