Kreator dokumentów

Czasochłonny proces tworzenia dokumentów z dużą ilością pozycji to częsty problem z jakim boryka się branża budowlana. Graphcom wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów stworzył narzędzie, które znacznie przyśpiesza ten proces.

Kreator dokumentów to proste w obsłudze rozwiązanie, działające w środowisku Windows. Narzędzie posiada prosty i wygodny w obsłudze interfejs, łatwy do dostosowania do dotychczasowych przyzwyczajeń użytkownika. Ergonomiczny formularz pozwala dodawać pozycje do dokumentu bez konieczności użycia myszki. Za pomocą wygodnych skrótów klawiaturowych użytkownik błyskawicznie wystawia zamówienie, paragon, fakturę albo dokument WZ. Szybsza ewidencja dokumentów przekłada się  na większą ilość klientów, których można obsłużyć. Wdrożenie rozwiązania w większych firmach prowadzi do  zmniejszenia ilości osób zajmujących się obsługą Klienta.

Najważniejsze korzyści:
  • Operator może najpierw zarejestrować informacje o asortymencie oczekiwanym przez klienta, a na końcu zadecydować, jaki ma zostać wystawiony dokument (zamówienie, paragon, faktura, WZ),
  • Całkowita eliminacja pomyłek
  • Szybsza obsługa klienta.
 
 
Zapis do newslettera

* pola wymagane