Sprzedaż mobilna

Przedsiębiorstwa budowlane, często prowadzą sprzedaż swoich wyrobów za pośrednictwem mobilnych przedstawicieli handlowych. Ważne staje się wtedy bieżące zarejestrowanie sprzedaży i wystawienie dokumentu dla klienta w miejscu sprzedaży. Proponowane przez nas rozwiązanie mobilne Comarch Mobilny Sprzedawca na platformę ANDROID, pozwala na rejestrowanie zamówień, dzięki współpracy z drukarkami mobilnymi możliwe jest wystawienie faktury lub dokumentu WZ. Można również przyjąć gotówkę i wystawić odpowiedni dokument kasowy dla klienta.

 
Urządzenie daje także możliwość podglądu stanów magazynowych w magazynie centralnym, pozwala także na łatwe dodawanie do dokumentów pozycji zwykle zamawianych przez klienta. Pracę mobilnych handlowców można zaplanować w systemie ERP i powierzyć im do wykonania zadania, takie jak np. zebranie informacji o konkurencji. Handlowiec może na bieżąco prowadzić ewidencję przejechanych kilometrów. Z poziomu centrali możliwy jest podgląd trasy zrealizowanej przez handlowca.

 

Najważniejsze korzyści:
  • Znaczne przyspieszenie pracy przedstawicieli handlowych, co skutkuje zwiększeniem potencjalnej ilości wizyt handlowych, które handlowcy mogą wykonać,
  • Zamówienia od klientów trafiają w czasie rzeczywistym do systemu Comarch ERP XL, dzięki czemu drastycznie spada czasochłonność ich obsługi.
 
 
Zapis do newslettera

* pola wymagane