Szkolenia z obsługi komputera

Zarządzasz prywatną placówką medyczną? Twoi pracownicy borykają się z problemem braku umiejętności podstawowej obsługi komputera? Szukasz sprawdzonej firmy, która pozwoli Twojemu personelowi w szybki sposób przyswoić niezbędną wiedzę? Postaw na profesjonalistów Graphcom i zwiększ efektywność Twoich pracowników!

Rosnąca liczba placówek medycznych inwestuje w nowoczesne technologie informatyczne, nie tylko po to aby dostosować się do wymogów ustawy, ale przede wszystkim, by w znaczący sposób usprawnić zarządzanie placówką i podnieść jakość świadczonych usług. Sprawna i efektywna obsługa pacjentów, nie jest jednak możliwa w przypadku słabo wyszkolonego personelu. Dedykowane szkolenia są zatem doskonałą metodą na pozyskanie umiejętności samodzielnej obsługi komputera i Internetu na potrzeby ewidencji Elektronicznej Dokumentacji Medycznej (EDM). 

Szkolenia Graphcom przeznaczone są dla lekarzy i personelu administracyjnego placówki medycznej. Wszystkie omawiane zagadnienia związane są z prowadzeniem dokumentacji medycznej w formie elektronicznej. Kursanci nabywają wiedzę z zakresu:

  • zasad prowadzenia Elektronicznej Dokumentacji Medycznej,
  • podstaw korzystania z komputera,
  • nabycia umiejętności edycji tekstu,
  • poruszania się po Internecie,
  • korzystania z poczty internetowej e-mail,
  • pracy na systemie Comarch MedNote.

Szkolenia Graphcom mają charakter praktycznych ćwiczeń podpartych teorią. Istnieje możliwośc zorganizowania zarówno  szkoleń zamkniętych jak i otwartych W obu przypadkach organizator dba o to, aby praca odbywała się w małych grupach a każda osoba ma zapewnioną własną stację roboczą, dzięki czemu będzie mogła maksymalnie wykorzystać udział w szkoleniu. Wszyscy uczestnicy szkolenia otrzymują komplet materiałów dydaktycznych, stanowiących użyteczne narzędzie zarówno w trakcie zajęć szkoleniowych, jak i w późniejszej pracy zawodowej.  Ceny ustalane są indywidualnie, na podstawie ilości zgłoszonych osób. Zachęcamy do kontaktu w sprawie wyceny szkoleń z obsługi komputera.
 
 
Szkolenia z obsługi komputera

* pola wymagane