Zobacz również w tej kategorii:

Konferencja


W imieniu Graphcom i Comarch serdecznie zapraszamy Państwa do udziału, w drugiej edycji konferencji Produkcja w dobrych rękach! Spotkanie odbędzie się 16 maja, w Poznaniu (Luboń, hotel Poznański)

Ponieważ zdajemy sobie sprawę, jak trudna i czasochłonna jest branża produkcyjna –  chcemy skoncentrować się wyłącznie na konkretnych, praktycznych i merytorycznie ważnych dla Państwa kwestiach. Chcemy porozmawiać m.in. na temat:
  • technicznego przygotowania produkcji i zarządzania gospodarką narzędziową z wykorzystaniem Comarch ERP XL,
  • planowania produkcji i wykorzystania aplikacji MES do raportowania produkcji i utrzymania ruchu,
  • rozliczania kosztów produkcji i raportowania zarządczego z wykorzystaniem narzędzi ERP oraz Business Intelligence,
  • zarządzania budżetem rzeczowo-finansowym w produkcji projektowej.

Ponadto, eksperci Comarch podpowiedzą o tym, jak sfinansować inwestycje informatyczne ze źródeł zewnętrznych! Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową agendą wydarzenia!

Dla kogo?

Wydarzenie kierowane jest do osób zarządzających, właścicieli firm produkcyjnych, a także menadżerów odpowiedzialnych za produkcje, którzy zainteresowani są usprawnieniem procesów w przedsiębiorstwie.

Do udziału w wydarzeniu zapraszamy także firmy, które nie posiadają jeszcze systemu ERP do organizacji produkcji lub firmy, których obecny system IT nie spełnia wymagań kadry zarządzającej.

Warto podkreślić, że nasze konferencje nie ograniczają się jedynie do możliwości wysłuchania ciekawych wystąpień prelegentów, ale przede wszystkim  są doskonałą okazją do porozmawiania bezpośrednio z ekspertami i praktykami z branży produkcyjnej, do zadania pytań i wspólnej wymiany doświadczeń związanych z systemami IT w produkcji.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Aby wziąć udział w konferencji wystarczy jedynie wypełnić poniższy formularz.
 
 
Rejestracja na konferencję "Produkcja w dobrych rękach!"

* pola wymagane