Zobacz również w tej kategorii:

Partnerzy

Partnerzy technologiczni

Spółka Comarch jest globalnym dostawcą biznesowych rozwiązań IT, które kompleksowo obsługują relacje z klientami, optymalizują działalność operacyjną oraz procesy biznesowe. Szeroki zakres oferty Comarch obejmuje systemy klasy ERP i finansowo-księgowe, systemy CRM i oprogramowanie lojalnościowe, systemy wsparcia sprzedaży i elektronicznej wymiany dokumentów, zarządzanie wiedzą, Business Intelligence, bezpieczeństwo i ochronę danych.
www.comarch.pl

Mapa sprzedaży Comarch

 
IBM jest ukierunkowany na tworzenie, rozwój oraz wytwarzanie najbardziej zaawansowanych rozwiązań IT. Oferta IBM obejmuje komputery osobiste, oprogramowanie, urządzenia sieciowe, pamięć masową oraz mikroelektronikę.
www.ibm.com
 
Microsoft rozwija, wytwarza, licencjonuje oraz serwisuje szerokie spektrum oprogramowania, w skład którego wchodzą m.in.: skalowalne systemy operacyjne, aplikacje serwerowe, aplikacje biurowe oraz oprogramowanie developerskie.


Partnerzy w zakresie doradztwa finansowego i dotacyjnego

Spółka Supra Serwis pomaga, asystuje i doradza polskim przedsiębiorcom w realizacji
celów w strukturach Unii Europejskiej. Monitoruje aktualne konkursy, wspiera przedsiębiorców na kązdym etapie ubiegania się o dofinansowanie: od pisania wniosku, po końcowe rozliczenia projektu.
www.supraserwis.pl 

Partnerzy – instytucje finansowe

GRENKE to ekspert w dziedzinie leasingu IT. Jesteśmy częścią międzynarodowego koncernu GRENKE AG, który powstał w latach 70-tych w Baden–Baden w Niemczech. Obecnie jest to jedna z największych, niezależnych niemieckich firm leasingowych, niezwiązana z żadnym bankiem. Specyfiką działalności firmy jest oferowanie usług leasingowych poprzez sieć wyspecjalizowanych partnerów, jakimi są autoryzowani dostawcy przedmiotów leasingu.
http://www.grenkeleasing.pl/
 
Europejski Funduszu Leasingowy SA w czerwcu 2016 roku obchodził 25 lecie swoje działalności na polskim rynku. Od lat firma jest niekwestionowanym liderem branży leasingowej w Polsce. Dzisiejszy EFL to nowoczesna firma, która przygotowana jest do profesjonalnej obsługi niemal wszystkich segmentów rynku.
http://www.efl.pl