Zobacz również w tej kategorii:

Specjalista ds. Projektów UE

Opis stanowiska:
  • doradztwo w zakresie Funduszy Europejskich
    • analiza potrzeb klientów oraz wsparcie i doradztwo w doborze odpowiednich rozwiązań biznesowych z zakresu Funduszy Europejskich,
    • doradztwo na rzecz klientów  w zakresie przygotowania dokumentacji aplikacyjnej.
  • przygotowywanie dokumentacji aplikacyjnej
    • sporządzanie dokumentacji aplikacyjnej w ramach konkursów o dofinansowanie z funduszy UE,
    • sporządzanie załączników do umowy o dofinansowanie.
  • realizacja i rozliczanie projektów
    • doradztwo na rzecz klientów biznesowych w zakresie prawidłowej realizacji projektu,
    • przygotowywanie dokumentacji rozliczeniowej,
    • udział w przygotowaniach do kontroli projektów.

Wymagania:

  • wykształcenia wyższego,
  • doświadczenia w zakresie obsługi klientów biznesowych,
  • prawa jazdy kat. B,
  • wiedzy dotyczącej programów operacyjnych i doświadczenia w opracowywaniu i rozliczaniu dofinansowanych projektów (Regionalne Programy Operacyjne, POIG),
  • mile widziane doświadczenie w realizacji projektów dla sektora publicznego,
  • fachowości i staranności pozwalających na rzetelne wykonywanie obowiązków związanych z powierzonymi zadaniami,
  • swobodnego poruszania się w aplikacjach systemu Windows,
  • bardzo dobrej organizacji pracy, samodzielności oraz wysokich kompetencji interpersonalnych.

Oferujemy:
  • możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się, organizacji
  • jasne warunki zatrudnienia oraz systemu premiowego,
  • uczestnictwo w projektach z różnych branż.

Aplikacje prosimy kierować na adres: rekrutacja_adm@graphcom.pl