Zobacz również w tej kategorii:

Referencje

Poniżej przedstawiany opinie naszych wybranych Klientów.

CHATA POLSKA S.A.
"...Sprawnie, profesjonalnie przeprowadzone wdrożenie dokonane przez firmę Graphcom umożliwiło naszemu personelowi płynne i bezawaryjne rozpoczęcie pracy w naszej nowej siedzibie spółki Chata Polska. (...) Bazując na bardzo dobrych doświadczeniach ze współpracy z firmą Graphcom, mogę polecić ją jako profesjonalnego i sprawdzonego partnera...".

Więcej...
 
SOLARIS Bus & Coach S.A.
"...System CDN XL został wdrożony przez firmę Graphcom z Poznania – Złotego Partnera firmy Comarch. Wdrożenie oprogramowania odbyło się sprawnie i bez opóźnień. Wszystko to zaowocowało dalszą współpracą w zakresie rozwoju systemu. Firmę Graphcom polecamy jako rzetelnego partnera wdrożeniowego..."

Więcej...

 
BHU S.A.
"...Na podkreślenie zasługuje zaangażowanie zespołu wdrożeniowego GRAPHCOM Sp. z o. o. Przekonaliśmy się, że dysponują profesjonalną kadrą, zdolną do zidentyfikowania potrzeb klienta i odpowiedniego ich zaimplementowania w wybranym przez nas systemie informatycznym. Nasza dotychczasowa współpraca pozwala stwierdzić, że dokonaliśmy trafnego wyboru. GRAPHCOM Sp. z o.o to godny zaufania partner biznesowy..."

Więcej...
 
SCANSPORT Sp. J.
"...Na podkreślenie zasługuje zaangażowanie i profesjonalizm zespołu wdrożeniowego GRAPHCOM, dzięki czemu skutecznie wdrożyliśmy rozwiązanie, które przynosi zakładane korzyści. Na podstawie dotychczasowej współpracy przekonaliśmy się, że GRAPHCOM dysponuje profesjonalną kadrą, zdolną do zidentyfikowania potrzeb klienta i zdefiniowania ich w oferowanym systemie..."

Więcej...
 
EKAMANT Polska Sp. z o.o.
"...Nie mamy zasadniczych zastrzeżeń, co do świadczonych przez tą firmę usług i z tego względu możemy polecić Graphcom jako kompetentnego i godnego zaufania partnera biznesowego..."

Więcej...
 
Wydawnictwo ARS BONI Sp. z o.o.
"...System został wdrożony przez firmę Graphcom z Poznania. Wdrożenie oprogramowania odbyło się sprawnie i bez opóźnień. (…) Biorąc pod uwagę naszą dotychczasową współpracę z firmą Graphcom pragniemy polecić świadczone przez nią usługi w zakresie dostarczonego sprzętu komputerowego oraz oprogramowania do zarządzania firmą..."

Więcej...
 
ACAR S.A.
"...Zdecydowaliśmy się na tego Partnera Comarch z racji bogatego doświadczenia w realizacji wielu projektów wdrożeniowych. Dotychczasowa współpraca pozwala stwierdzić, że nasz wybór był trafny - GRAPHCOM to godny zaufania partner biznesowy..."

Więcej...
 
MULTICHEM Sp. z o.o.
"...Firma GRAPHCOM z Poznania okazała się kompetentnym partnerem w procesie dostosowania oprogramowania do naszych specyficznych potrzeb. Z firmą GRAPHCOM współpracujemy już od kilku lat i możemy potwierdzić, że jest wiarygodnym i oddanym partnerem w biznesie..."

Więcej...
 
ELJON Spółka Jawna
"...Analizę potrzeb, wdrożenie systemu CDN XL ... przeprowadziła firma Graphcom z Poznania. Współpraca z tym partnerem Comarch przebiega na wysokim poziomie - zarówno merytorycznym, jak i komunikacyjnym. Jesteśmy zadowoleni z kompetencji i rzetelności ... i polecamy firmę Graphcom ..."

Więcej...
 
Sitag Formy Siedzenia Sp. z o.o.
"...System CDN XL dopomógł w dynamicznym rozwoju naszej firmy, a firmę Graphcom Sp. z o.o. możemy polecić jako godnego zaufania i gotowego do pracy partnera biznesowego..."

Więcej...
 
L.KLEIBER
"...Podsumowując możemy stwierdzić, że Graphcom Sp, z o.o. przeprowadził wdrożenie na bardzo wysokim poziomie, z doskonale przygotowanym i zaangażowanym zespołem wdrożeniowym, który całkowicie sprostał naszym oczekiwaniom."

Więcej...
...............................................................................................................................................................................................................................

JAKO Sp. z o.o.

"...Dzięki wdrożeniu pakietu Comarch ERP XL poprawiła się spójność danych, ich jakosć i dostępność. Instalację i wdrożenie systemu przeprowadziła firma Graphcom Sp. z o.o. z Poznania. Życzymy wielu sukcesów i liczymy na dalszą owocną współpracę..."

Więcej...