Sprawne zrządzanie małą firmą z systemem ERP

Nowy rok to dobry czas na zmiany w kierunku zwiększania efektywności własnego biznesu. Prowadzisz dobrze rokujące mikroprzedsiębiorstwo, a może właśnie rozkręcasz start-up? Niezależnie od rodzaju działalności, z pewnością potrzebujesz sprawdzonego systemu ERP dla małej firmy do fakturowania czy realizacji podstawowych działań księgowych, takich jak prowadzenie księgi przychodów i rozchodów czy przygotowanie deklaracji VAT. Powinien być to program funkcjonalny, a przy tym łatwy w obsłudze i dostępny w przystępnej cenie.

 

Zalety systemu ERP dla małej firmy Comarch ERP XT

Jeśli ciągłość i terminowość działań to dla Ciebie biznesowy priorytet, możliwość wystawienia faktury online w kilka sekund bardzo dobrze wpisze się w kanon Twoich codziennych potrzeb. Tę i wiele innych operacji przeprowadzisz w systemie Comarch ERP XT, który zapewnia dobry start z systemem dla małych firm.

Program jest na tyle intuicyjny, że nie wymaga szkolenia czy szczegółowego studiowania instrukcji. Umożliwia za to szybki import danych z innego systemu, co jest konieczne w przypadku zmiany oprogramowania. Jedną z jego największych zalet jest szybkie tworzenie szczegółowych raportów, dzięki którym firma zyskuje bieżący dostęp do istotnych informacji, takich jak na przykład:Dane o dłużnikach,Aktualne trendy sprzedażowe,Lista najlepiej rokujących produktów,Zestawienie towarów słabo rotujących.Zależnie od potrzeb danej firmy oprogramowanie Comarch ERP XT pozwala też konstruować własne raporty. Wszystko to sprzyja prognozowaniu i strategicznemu planowaniu dalszych działań, co z kolei zwiększa szansę na rozwój biznesu. System działa także jako aplikacja mobilna na systemy iOS i Android.

Przetestuj bezpłatnie system ERP dla małej firmy Comarch ERP XT. Jeśli szukasz prostego i łatwego w użyciu programu magazynowego lub księgowego to będzie to właściwy wybór! Graphcom, będąc Partnerem Comarch w Poznaniu, od kilkunastu lat obsługuje wszystkie systemy erp dla małych, średnich i dużych firm tego producenta.

 

Dobry plan na rozwój

A co w przypadku gdy  firma nabierze rozpędu i rozrośnie się do średniej wielkości przedsiębiorstwa? Wówczas można szybko i w łatwy sposób przenieść wszystkie dane do systemu ERP dla średnich firm Comarch ERP Optima.

Chcesz dowiedzieć się więcej o Comarch ERP XT? Zajrzyj tutaj.