WSZYSTKIE RYNKI

Zadbaj o bezpieczeństwo danych: darmowe konto Comarch IBARD

Przypominamy, że jeszcze tylko do końca marca trwa akcja promocyjna „Terabajt dla biznesu za darmo”, skierowana do użytkowników systemów Comarch ERP. Udział w promocji pozwala otrzymać roczny dostęp do darmowego konta Comarch IBARD. Klienci zyskują w ten sposób 1 terabajt przestrzeni w chmurze, a tym samym zapewniają sobie bezpieczne przechowywanie oraz synchronizację danych.

Przedsiębiorco, bądź świadomy zagrożeń i zabezpiecz swoje dane!

Docierają do nas niepokojące informacje o próbach zaszyfrowania lub kradzieży danych firmowych, w tym również należących do naszych klientów. Z tego względu uznaliśmy, że przypomnienie o ofercie Comarch IBARD właśnie w tym momencie jest wyjątkowo zasadne, a nawet konieczne.

Funkcjonalności dostępne w ramach Comarch IBARD

Rozwiązanie odpowiada na potrzeby zarówno małych i średnich, jak i dużych firm, którym zależy na takich funkcjonalnościach jak:

  • Backup plików i baz danych, dzięki czemu dane mogą szybko i kompleksowo zostać bezpiecznie przeniesione do chmury w wyznaczonym czasie,
  • Bezpieczne udostępnianie, za sprawą którego pliki mogą być wysyłane do klientów bez ryzyka pomyłkowego trafienia pod niewłaściwy adres,
  • Swobodny dostęp do danych, ponieważ dzięki Comarch IBARD dokumenty są dostępne zarówno na komputerze, jak i na urządzeniach mobilnych, a wszelkie wprowadzane zmiany są widoczne w czasie rzeczywistym,
  • Szyfrowanie danych, ponieważ Comarch IBARD szyfruje dane na czas przesyłu, a także umożliwia wykorzystanie własnego klucza szyfrowania, tak by dostęp do określonych informacji miały wyłącznie uprawnione do tego osoby.

 

Zaufana aplikacja do zarządzania danymi w firmie

Comarch IBARD jest sprawdzoną aplikacją do zarządzania danymi firmowymi, której zaufało już ponad 40 000 firm, nie tylko w Polsce, ale w całej Europie. Dołącz do grona przedsiębiorców, którzy stawiają na bezpieczeństwo, wygodę i rozwój.

Regulamin oraz zasady promocji można znaleźć tutaj.

Kliknij abySzybki kontaktzadzwonić