Przemysł

Produkcja w dobrych rękach 2019 – Zaproszenie na konferencję branżową

Digitalizacja, czyli transformacja cyfrowa, opanowuje coraz więcej dziedzin życia. Szczególny potencjał rozwojowy stanowi dla branży produkcyjnej – automatyzacja procesów wytwórczych może znacząco przyspieszyć pracę, wyeliminować ryzyko błędu ludzkiego, a także odciążyć personel. W 2017 roku firma analityczna IDC przeprowadziła pod tym kątem badanie European DX Practice Survey. Wśród uczestników były przedsiębiorstwa produkcyjne z Europy Zachodniej. Aż 67% z nich podjęło formalne kroki w stronę przeprowadzenia transformacji cyfrowej w swojej firmie. Wyniki mówią same za siebie. Co więcej, kolejne 20% firm produkcyjnych jest tuż przed wdrożeniem innowacyjnych rozwiązań, a 13% ma to działanie w planach.

Digitalizacja produkcji – od czego zacząć?

Jak można wywnioskować z powyższego, transformacja cyfrowa to konieczność. Bez niej niemożliwe jest przystosowanie się do współczesnych realiów biznesowych. Jeśli jesteś przedsiębiorcą z branży produkcyjnej, który odpowiedzialnie myśli o swoim biznesie, z pewnością zależy Ci na zapoznaniu się z narzędziami stosowanymi w digitalizacji. Gdzie i jak możesz to zrobić? Wielkimi krokami zbliża się IV edycja konferencji „Produkcja w dobrych rękach 2019 – Digitalizacja w Produkcji”. Organizatorem wydarzenia jest Comarch, producent najpopularniejszego w Polsce programu do zarządzania produkcją – Comarch ERP XL.

Sprawdź, w którym miejscu jest Twoja firma

Konferencja skierowana jest przede wszystkim do właścicieli, menadżerów oraz osób zarządzających firmami produkcyjnymi. Podczas wydarzenia prezentowane będą rozwiązania z zakresu Comarch ERP XL. Są one zgodne z ideą cyfryzacji, a w połączeniu z modułową budową systemu ERP, z pewnością spełnią wymagania firm o różnej wielkości i z różnych branż. Mowa tu o narzędziach z obszaru Business Intelligence, module DMS pozwalającym zdigitalizować obieg dokumentów firmowych czy o module WMS do zarządzania magazynem.

Dlaczego warto wziąć udział?

Jak co roku uczestnicy będą mogli liczyć na najwyższy poziom merytoryczny, a także praktyczną wiedzę. Udział w tegorocznej konferencji będzie okazją do uzyskania odpowiedzi na ważne pytania, takie jak:

  • w jaki sposób digitalizacja może poprawić efektywność pracy na hali produkcyjnej?
  • w jaki sposób zapewnić sobie szybki i swobodny dostęp do informacji zarządczej?
  • za pomocą jakich narzędzi można dzisiaj precyzyjnie zmierzyć rzeczywisty koszt wytworzenia produktu?
  • jak przyspieszyć rejestrację procesu produkcyjnego?

 

W tym roku po raz pierwszy pojawi się także dodatkowy panel poświęcony zarządzaniu finansami w firmie produkcyjnej. Poruszone zostaną kwestie związane ze zmianami w przepisach prawnych czy dotyczące Pracowniczych Planów Kapitałowych (PPK), które właśnie wchodzą w życie. Wszystko wyłącznie z perspektywy produkcyjnej.

Weź produkcję w swoje ręce – gdzie i kiedy?

Konferencja „Produkcja w dobrych rękach 2019 – Digitalizacja w Produkcji” odbędzie się kolejno w: Katowicach (28.05.2019), Poznaniu (29.05.2019), Warszawie (30.05.2019), Wrocławiu (04.06.2019).

Dodatkowe szczegóły oraz formularz rejestracyjny można znaleźć tutaj.

Zapraszamy w imieniu Comarch!

Kliknij abySzybki kontaktzadzwonić