Zaufany Partner Comarch

Graphcom Sp. z o.o.

Partner Comarch od 2000 roku

Jako długoletni Partner Comarch, z powodzeniem realizujemy ambitne projekty wdrożeniowe Comarch ERP w branży przemysłowej i sieciach handlowych dla rozpoznawalnych marek, takich jak Puccini, Nesperta, IKO Kampania Drobiarska, Enea Logistyka , czy Jai Kudo. Działamy na terenie Poznania i całego kraju.Graphcom Partner Comarch - Partner Roku 2019

Graphcom

Partner Roku Comarch 2019

 

W 2019 roku, po raz kolejny, Comarch uhonorował nas tytułem Partner Roku za najlepsze wdrożenie systemu Comarch ERP Altum w przedsiębiorstwie Puccini. Znaczna poprawa komunikacji wewnętrznej, przyspieszenie wysyłek do klientów B2B i B2C, zautomatyzowane sugestie zatowarowania salonów, zintegrowane zarządzanie asortymentem w sprzedaży wielokanałowej. Poznaj szczegóły projektu i dowiedź się, jak polski producent bagażu i torebek przygotował się do zagranicznej ekspansji.Graphcom Partner Comarch - Partner roku 2019
Graphcom Partner Comarch - Partner Roku 2018

Graphcom

Partner Roku Comarch 2018

W 2018 roku otrzymaliśmy tytuł Comarch Partner Roku, za najlepsze wdrożenie Comarch ERP Altum w Polsce w przedsiębiorstwie Jucca w Tarnowie Podgórnym.

Zapoznaj się z rozwiązaniami, które pomogły w nowoczesnym Centrum Ogrodniczym zorganizować obsługę klienta w halach sprzedaży, na giełdzie rolno-ogrodniczej, oraz sprzedaż żywych roślin w Internecie.Lider Dekady

Comarch przyznał Graphcom Sp. z o.o. prestiżowy tytuł Partnera Dekady, za największy wkład w popularyzację oprogramowania Comarch ERP na polskim rynku w ramach ponad 10-letniej współpracy.

Nagrodą zostało wyróżnionych tylko kilku kluczowych partnerów Comarch S.A.

Graphcom lider dekady - Partner Comarch

Oprogramowanie ERP dla firm

ERP dla firm produkcyjnych

Do naszych klientów należą rozpoznawalne marki z branży przemysłowej, którym udało się zapanować nad procesem produkcji i łańcuchem dostaw za sprawą programu do zarządzania produkcją Comarch ERP XL. Z powodzeniem obsługują traceability, czyli identyfikowalność partii produktu, oraz kontrolę jakości, dzięki czemu wiarygodnie obsługują swoich klientów w Poznania i całego kraju.


ERP dla firm handlowych

Nasze doświadczenia w obsłudze sieci sprzedaży (retail) i e-commerce, zbudowaliśmy realizując zaawansowane projekty w oparciu o oprogramowanie Comarch ERP Altum. W ramach wdrożeń doprowadziliśmy do uzyskania kontroli nad obsługą łańcucha dostaw, oraz planowaniem zakupów. Optymalizując zaopatrzenie własnych salonów, poprawiliśmy dostępność asortymentu i poprawiliśmy wyniki sprzedaży. Stosując narzędzia do centralnego zarządzania asortymentem usprawniliśmy obsługę sprzedaży wielokanałowej. Znacznie skróciliśmy czas obsługi zamówień do klientów B2B i B2C.


ERP dla Biur Rachunkowych

Do ważnej grupy klientów, biur rachunkowych, stosujemy dedykowany, najpopularniejszy w Polsce pakiet Comarch ERP Optima. W ten sposób ułatwiamy pracę samego biura i jednocześnie automatyzujemy przekazywanie dokumentów od klientów.


Graphcom – Partner Comarch

Udane wdrożenia systemów ERP

Jeżeli zależy Ci na wdrożeniu sprawdzonego oprogramowania do zarządzania produkcją lub/i usługami lub sprzedażą wielokanałową, nie zwlekaj i skontaktuj się z naszymi konsultantami wdrożeniowymi, którzy pomogli już wielu przedsiębiorstwom.

Doradzimy, jakie oprogramowania ERP będzie odpowiednie dla Twojej firmy i zaproponujemy korzystne warunki cenowe. Zachęcamy nie tylko do kontaktu telefonicznego i mailowego, ale także do bezpośredniego odwiedzenia nas w naszej siedzibie w Poznaniu lub w warszawskim oddziale.Graphcom Sp. z o.o.
Zaufany Partner Comarch w liczbach

122

skuteczne wdrożenia systemów ERP dla małych firm – Comarch ERP Optima

40

skuteczne wdrożenia systemów ERP dla przemysłu – Comarch ERP XL, a także systemu ERP dla sieci handlowych Comarch ERP Altum

60

certyfikatów kompetencyjnych, przyznanych przez Comarch S.A.

2

razy Comarch przyznał nam tytuł Partnera Roku za najlepsze w Polsce wdrożenie systemów Comarch S.A.

Kliknij abySzybki kontaktzadzwonić