SLAJD PRZEMYSŁ
System ERP
dla przemysłu

RACJONALNE DECYZJE BIZNESOWE W OPARCIU
O DANE TO NASZA SPECJALNOŚĆ

Sprawdź, jakie korzyści odnieśli nasi klienci,
reprezentujący rynek przemysłowy.

Digitalizacja dla przemysłu - system ERP 4.0

Wykorzystując nowoczesny system ERP dla przemysłu – Comarch ERP XL, Graphcom wprowadza swoich klientów przemysłowych w świat idei Data-Driven Company. Pomożemy Ci ułożyć procesy biznesowe tak, by zarządzanie firmą odbywało się poprzez wykorzystanie wiarygodnej informacji biznesowej. Dane zaprezentujemy w atrakcyjny sposób, zwiększając szansę na sprawne podejmowanie trafnych decyzji biznesowych. Nasz system ERP dla przemysłu w standardzie pozwoli obsłużyć działalność przedsiębiorstwa produkcyjnego, niezależnie od tego, czy jest to produkcja ciągła, produkcja małoseryjna/wariantowa, czy też dedykowana/projektowa. Z Comarch ERP XL korzysta już ponad 5500 firm w Polsce. Dzięki temu ten system ERP dla przemysłu zyskał nowoczesne funkcjonalności, które w standardzie wspierają potrzeby prawie każdej, współczesnej firmy. Poznaj najważniejsze korzyści i funkcje naszego rozwiązania.
Comarch ERP XL

Poznaj korzyści i funkcje

Comarch ERP XL - System ERP dla przemysłu

Podejmuj racjonalne decyzje biznesowe w oparciu o dane

Dostarczymy Ci informacji na temat wyrobów o najmniejszej rentowności. Dowiesz się, które środki produkcji nie są wykorzystywane w sposób optymalny (OEE) lub kosztują zbyt wiele (TKW).
Przeanalizujesz, z jakiego powodu pojawiają się reklamacje i ile one kosztują. Ustalisz, którzy klienci ciągną rentowność firmy w dół, a którzy są rzeczywiście rentowni. Zobaczysz, gdzie najsłabiej działa dystrybucja Twoich produktów. Na bieżąco będziesz monitorować rentowność przedsiębiorstwa. Razem z Graphcom wkroczysz w świat Data-Driven Company. Wykorzystaj najnowocześniejsze systemy ERP dla przemysłu by zyskać przewagę konkurencyjną.

spadek kosztów

Ustal, dlaczego niektóre produkty są nierentowne

Oszczędność czasu

Zweryfikuj, które zasoby produkcyjne są nieoptymalnie wykorzystane

najlepsze systemy erp dla firm

Dopilnuj odpowiedzialnej obsługi reklamacji, żeby nie utracić cennych klientów

systemy dla firm

Odkryj, którzy klienci przynoszą Ci straty

zarządzanie procesam biznesowymi

Ustal, gdzie słabo działa dystrybucja Twoich produktów

Kompleksowe rozwiązania BI

Miej stałą kontrolę nad rentownością całego przedsiębiorstwa

Ustal dlaczego niektóre produkty są nierentowne

Zdajemy sobie sprawę, że nie jest łatwo wychwycić, które wyroby mają niesatysfakcjonującą rentowność szczególnie, kiedy produkujesz znaczną ich różnorodność, a na dodatek, występują w różnych wariantach. Z tego powodu, wdrożenie realizujemy tak, żeby zbierać dane i rozliczać produkcję w sposób umożliwiający uzyskanie analizy marży dla całych grup i pojedynczych produktów. Wszystko jasno widoczne jest w systemie ERP dla przemysłu – Comarch ERP XL.

Kiedy wstępnie zidentyfikujesz problematyczne wyroby, nasze analizy TKW, pozwalają wniknąć w szczegóły zaewidencjonowanych kosztów i znaleźć odpowiedź na pytanie, dlaczego produkt jest nisko-rentowny. Z tą wiedza podejmiesz racjonalną decyzję biznesową: zamienić coś w procesie, a może wycofać produkt z oferty.

Zweryfikuj, które zasoby produkcyjne są nieoptymalnie wykorzystane

Czy Twoje zasoby produkcyjne są równomiernie obciążone? Czy mamy w firmie do czynienia z wąskimi gardłami? Gdzie jest większy problem, który trzeba załatwić natychmiast a gdzie można jeszcze poczekać z decyzją? Czy osoby zajmujące się planowaniem produkcji mają do dyspozycji narzędzia, żeby oceniać i na tej podstawie doskonalić organizację procesu produkcji?

 

 

Proponujemy zastosowanie analiz obciążenia i metodyki OEE, które dostarczą danych potrzebnych do podjęcia świadomych decyzji organizacyjnych. Rozwiązania te dostępne są w systemach ERP dla przemysłu od Comarch S.A.

Dopilnuj odpowiedzialnej obsługi reklamacji, żeby nie utracić cennych klientów

Produkcja bezbłędna nie istnieje. Kontrola jakości nie wyeliminuje problemu. Zawsze pomocny będzie wysokiej klasy program do zarządzania produkcją czy szerzej rozumiany system ERP dla przemysłu. Na dodatek, trzeba się liczyć z pomyłkami przy pakowaniu, czy uszkodzeniami podczas transportu. Odpowiedzialna obsługa reklamacji wymaga uwagi i szybkiej reakcji.

Dostarczymy Ci koncepcje i rozwiązanie pozwalające osobom odpowiedzialnym za reklamacje nie dopuścić do odejścia klientów, oraz zapewnić Twojej firmie wizerunek wiarygodnego partnera biznesowego. 

Uzyskasz dostęp do danych, które pozwolą na bieżąco śledzić, czy wprowadzone przez Ciebie działania zapobiegawcze rzeczywiście wpływają na obniżenie kosztów i ilości reklamacji, które obsługujesz.

Wykorzystaj pełnię możliwości swojego systemu ERP dla przemysłu. Przenieś program do zarządzania produkcją i system WMS wraz z księgowością do jednego bogatego funkcjonalnie systemu ERP dla przemysłu – Comarch ERP XL.

Odkryj, którzy klienci przynoszą Ci straty

Obsługa niektórych klientów może okazać się zbyt droga. Jeżeli często kupują produkty o bardzo niskiej rentowności i na dodatek stawiają trudne do spełnienia wymagania cenowe, do tego generują znaczną ilość reklamacji, to może lepiej ich nie obsługiwać?

 

 

Aby racjonalnie odpowiedzieć na takie pytanie, potrzebujesz analiz, które podzielą klientów na tych wartościowych i problematycznych oraz dostarczą w czytelny sposób wiedzy o źródle niskiej rentowności współpracy.

 

 

Ustal, gdzie słabo działa dystrybucja Twoich produktów

Nie jest łatwo odpowiedzieć na pytanie „gdzie nas nie ma”? Dużo łatwiej porównać w tabelce wyniki sprzedaży i dostrzec, gdzie wyniki są lepsze, a gdzie gorsze.

Zobacz na mapie, jak wyglądają Twoje wyniki sprzedaży i zestaw je z danymi statystycznymi GUS, żeby ustalić, czy w pełni wykorzystujesz potencjał danego regionu. Może się okazać, że przyszedł czas poszukać nowych kanałów sprzedaży w obiecującym regionie.

Dzięki powiązaniu narzędzi do analizy danych Business Intelligence z systemem magazynowym WMS, aplikacją mobilną dla przedstawicieli handlowych oraz e-commerce Twoja firma będzie w stanie prowadzić dystrybucję we wszystkich kanałach i dodatkowo ją analizować.

Miej stałą kontrolę nad rentownością całego przedsiębiorstwa

Szukasz usprawnień wydajności swojej firmy?

 

System ERP dla przemysłu – Comarch ERP XL

Nowoczesny i  bogaty funkcjonalnie system ERP dla przemysłu od Comarch pozwoli na pełną i wydajną obsługę Twojej firmy. Świetnie sprawdza się zarówno jako program do zarządzania produkcją. W pełni współpracuje z magazynowym systemem WMS.
 

System ERP dla sieci handlowych – Comarch ERP Altum

 W odróżnieniu od systemu ERP dla przemysłu Comarch ERP XL. System dla sieci handlowych Comarch ERP Altum prezentuje zupełnie inne możliwości. Wyposażony w nowoczesny system POS i mPOS obsłuży każdego typu sieć handlową.

 

System ERP dla małych firm – Comarch ERP XT

Rozwiązanie online wraz z dedykowaną aplikacją mobilną. Służy głównie mikro i małym firmom do fakturowania, prowadzenia magazynu i sprzedaży online.

 

System ERP dla średnich firm – Comarch ERP Optima

Obecnie najbardziej popularny w Polsce system erp dla średnich i małych przedsiębiorstw. Świetnie sprawdza się w biurach rachunkowych.

Wybierz rozwiązanie najbardziej pasujące do Twojej firmy, a my sprawimy, że będzie działać idealnie.

 
 

Poznaj naszych klientów

Poniżej przedstawiany opinie naszych wybranych Klientów posiadających system ERP dla przemysłu - Comarch ERP XL.

Skontaktuj się
z ekspertem Graphcom

Określ swoje potrzeby biznesowe. My przeprowadzimy prezentację i zaoferujemy dedykowane rozwiązanie.

Aktualności

Jak skutecznie wdrożyć omnichannel w sieci sprzedaży?

2 kwietnia 2024

Co zyskuje firma handlowa wdrażając omnichannel? Dowiedź się, jak to zrobić z pomocą Comarch ERP XL i Comarch POS.

Czytaj więcej

Zakupy w firmie produkcyjnej - najczęściej popełniane błędy.

9 stycznia 2024

Czy popełniasz te błędy robiąc zakupy do Twojej firmy produkcyjnej? Dowiesz się, jeśli przeczytasz ten artykuł!

Czytaj więcej

Wielka podwyżka w Baselinker dotycząca większych sprzedawców internetowych

5 stycznia 2024

Zobacz, jakie działania możesz podjąć w obliczu zmiany cennika Baselinker, aby ograniczyć ryzyko wzrostu kosztów obsługi zamówień.

Czytaj więcej
Pokaż więcej
Kliknij abySzybki kontaktzadzwonić