Aktualności

 • Wdrożenie systemu Comarch ERP XL i dedykowanych narzędzi IT w Enea Logistyka SIECI HANDLOWE
  blank
  21.05.2019

  Wdrożenie systemu Comarch ERP XL i dedykowanych narzędzi IT w Enea Logistyka

  Enea Logistyka sp. z o.o. kompleksowo realizuje hurtowe dostawy towarów i urządzeń elektrotechnicznych oraz elektroenergetycznych. W ofercie znajdują się kable, elektronika do domu czy źródła światła. Firma świadczy też usługi magazynowania. Spółka musi więc dbać o właściwą logistykę działań. Jak może pomóc w tym wdrożenie systemu Comarch ERP XL oraz dedykowanych rozwiązań IT? O tym w artykule.

 • Business Intelligence w handlu – korzyści na przykładzie firmy BIMEX SIECI HANDLOWE
  blank
  8.05.2019

  Business Intelligence w handlu – korzyści na przykładzie firmy BIMEX

  To już trzeci artykuł z serii „innowacyjny detalista, czyli case study z wdrożeń w firmie BIMEX”. Zapraszamy do lektury na temat korzyści zastosowania narzędzi Business Intelligence w sieci handlowej.

 • Co system ERP ma wspólnego z hybrydami? Rozpoczynamy wdrożenie u producenta lakierów hybrydowych Przemysł
  blank
  29.04.2019

  Co system ERP ma wspólnego z hybrydami? Rozpoczynamy wdrożenie u producenta lakierów hybrydowych

  W jaki sposób system ERP może usprawnić produkcję lakierów hybrydowych? Zapraszamy do lektury pierwszego artykułu na temat wdrożenia oprogramowania Comarch u znanego producenta hybryd.

 • Wdrożenie systemu Comarch Optimed24 w warszawskim centrum medycznym Placówki medyczne
  blank
  23.04.2019

  Wdrożenie systemu Comarch Optimed24 w warszawskim centrum medycznym

  Sprawdzone oprogramowanie do zarządzania placówką medyczną to podstawa sprawnych i skutecznych działań. System Comarch Optimed24 nie tylko przyspiesza codzienne czynności, ale przede wszystkim umożliwia kompleksową opiekę nad pacjentem. Sprawdź, w jaki sposób.

 • Lojalność klientów w branży IT WSZYSTKIE RYNKI
  blank
  16.04.2019

  Lojalność klientów w branży IT

  Jako doświadczony integrator systemów informatycznych i wieloletni partner Comarch, chcemy zapewniać użytkownikom systemów Comarch ERP jak największą satysfakcję z usług wdrożeniowych. Naszym celem jest pozyskanie lojalnych klientów. Jak osiągnąć ten cel w branży IT? Jakie cele sobie wyznaczamy? Zapraszamy do lektury!

 • Multimedialny przewodnik po Comarch DMS WSZYSTKIE RYNKI
  blank
  12.04.2019

  Multimedialny przewodnik po Comarch DMS

  Sprawny obieg dokumentów to podstawa skutecznego zarządzania firmą. Comarch DMS zapewni skuteczny workflow w przedsiębiorstwie. Zobacz w jaki sposób. Zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmu prezentującego możliwości Document Management System.

 • Produkcja w dobrych rękach 2019 – Zaproszenie na konferencję branżową Przemysł
  blank
  9.04.2019

  Produkcja w dobrych rękach 2019 – Zaproszenie na konferencję branżową

  Transformacja cyfrowa, opanowuje coraz więcej dziedzin życia. W 2017 roku firma analityczna IDC przeprowadziła pod tym kątem badanie European DX Practice Survey. Wśród uczestników były firmy produkcyjne z Europy Zachodniej. Aż 67% z nich podjęło formalne kroki w stronę dokonania transformacji cyfrowej w swojej firmie. Zobacz, jak można to zrobić dzięki systemom ERP.

 • Sprzedaż wielokanałowa, a zarządzanie magazynem – II artykuł z serii „innowacyjny detalista” SIECI HANDLOWE
  blank
  4.04.2019

  Sprzedaż wielokanałowa, a zarządzanie magazynem – II artykuł z serii „innowacyjny detalista”

  Właściciele sieci handlowych zajmują się nie tylko sprzedażą, ale także planowaniem zapasów czy zarządzaniem magazynem? Jak osiągnąć balans pomiędzy częstotliwością dostaw, a kosztem składowania? Warto wykorzystać możliwości systemu Comarch ERP XL oraz aplikacji mobilnych.

 • White Paper dla medycyny, czyli na czym bazuje wyższy poziom opieki zdrowotnej? Placówki medyczne
  blank
  2.04.2019

  White Paper dla medycyny, czyli na czym bazuje wyższy poziom opieki zdrowotnej?

  Nowe technologie pojawiają się i rozwijają w błyskawicznym tempie. Zachodzące zmiany oddziałują nie tylko na trendy demograficzne i gospodarcze, ale także na sektor opieki zdrowotnej. W medycynie rozpoczyna się właśnie nowa era, która wymaga zmiany dotychczasowego podejścia do sposobu zarządzania placówkami medycznymi. Celem jest jak najlepsze dostosowanie do nowych technologii, a tym samym poprawa poziomu świadczonej opieki, a także wzrost rentowości placówek medycznych.

 • Jak system ERP napędza sprzedaż wielokanałową? I artykuł z serii „innowacyjny detalista” SIECI HANDLOWE
  blank
  28.03.2019

  Jak system ERP napędza sprzedaż wielokanałową? I artykuł z serii „innowacyjny detalista”

  Skuteczna sprzedaż wymaga umiejętnego łączenia licznych touchpointów, czyli punktów, w których klient może zetknąć się z ofertą sprzedawcy. Sam sklep stacjonarny to dzisiaj zdecydowanie za mało. Detaliści coraz bardziej stawiają na wdrażanie strategii Omnichannel. Bazuje ona na sprzedaży wielokanałowej, zwłaszcza za pośrednictwem sklepów internetowych, aplikacji mobilnych czy live chatów. Z istnienia tych trendów i  z wynikających z nich wymogów doskonale zdaje sobie sprawę spółka BIMEX, jeden z naszych klientów detalicznych.

 • Wdrożenie systemu ERP w firmie z branży optycznej SIECI HANDLOWE
  blank
  26.03.2019

  Wdrożenie systemu ERP w firmie z branży optycznej

  W 2018 roku rynek soczewek optycznych w Polsce wyceniany był na około 260 milionów złotych. Do tej sumy należy dodać przychód ze sprzedaży oprawek czy gotowych okularów. Każdego roku Polacy kupują średnio 11,5 mln soczewek, co przekłada się na około 5,75 mln par okularów.  Jak pokazują liczby, polski rynek optyczny ma się dobrze, choć w porównaniu z Europą Zachodnią i tak wypadamy dosyć przeciętnie. Rosnące zapotrzebowanie na specjalistyczne produkty optyczne, a także specyfika ich wytwarzania sprawiają, że zarówno producenci, jak i dystrybutorzy soczewek potrzebują zaawansowanych rozwiązań informatycznych, które umożliwią sprawne i precyzyjne zarządzanie procesami.

 • System Comarch ERP Optima – dlaczego warto wdrożyć? Przykład biura rachunkowego Krolltax Biura rachunkowe
  blank
  20.03.2019

  System Comarch ERP Optima – dlaczego warto wdrożyć? Przykład biura rachunkowego Krolltax

  Jesteś właścicielem biura rachunkowego lub kancelarii doradztwa podatkowego? Z pewnością zależy Ci więc na ciągłym podwyższaniu jakości obsługi klientów oraz maksymalnym wykorzystaniu możliwości płynących z nowych technologii. Powyższe cele możesz osiągnąć dzięki implementacji systemu Comarch ERP Optima, kompletnego programu do obsługi biura rachunkowego. Dlaczego spośród bogatej oferty rozwiązań IT warto wybrać akurat ten? Dostarczamy odpowiedź z najbardziej wiarygodnego źródła, czyli od naszego klienta.

 • Zadbaj o bezpieczeństwo danych: darmowe konto Comarch IBARD WSZYSTKIE RYNKI
  blank
  18.03.2019

  Zadbaj o bezpieczeństwo danych: darmowe konto Comarch IBARD

  Przypominamy, że jeszcze tylko do końca marca trwa akcja promocyjna „Terabajt dla biznesu za darmo”, skierowana do użytkowników systemów Comarch ERP. Udział w promocji pozwala otrzymać roczny dostęp do darmowego konta Comarch IBARD. Klienci zyskują w ten sposób 1 terabajt przestrzeni w chmurze, a tym samym zapewniają sobie bezpieczne przechowywanie oraz synchronizację danych.

 • Dodatki do systemu ERP, czyli wpływ automatycznego fakturowania na logistykę w branży piwowarskiej Przemysł
  blank
  12.03.2019

  Dodatki do systemu ERP, czyli wpływ automatycznego fakturowania na logistykę w branży piwowarskiej

  W gronie stałych klientów Graphcom znajduje się firma produkcyjna z branży piwowarskiej, która poprzez implementację systemu Comarch ERP XL usprawniła codzienne procesy, a tym samym wyszła naprzeciw oczekiwaniom współczesnego rynku. Warto podkreślić, że jest to jeden z pierwszych małych browarów w Polsce, które zdecydował się na wdrożenie systemu ERP.

 • E-Sprawozdania to konieczność – sprawdź czy Twoja firma spełnia aktualne wymogi Ministerstwa Finansów WSZYSTKIE RYNKI
  blank
  7.03.2019

  E-Sprawozdania to konieczność – sprawdź czy Twoja firma spełnia aktualne wymogi Ministerstwa Finansów

  Zgodnie z ustawą o rachunkowości, podmioty gospodarcze mają obowiązek przygotowania i zatwierdzenia rocznego sprawozdania finansowego nie później niż 6 miesięcy od dnia bilansowego.

 • Nowoczesny magazyn na przykładzie wdrożenia Comarch WMS w Multichem Sp. z o.o. Przemysł
  blank
  4.03.2019

  Nowoczesny magazyn na przykładzie wdrożenia Comarch WMS w Multichem Sp. z o.o.

  Zgodnie z raportem z 2017 roku zamieszczonym w serwisie The Manufacturer, 80% firm z branży produkcyjnej postrzegało wdrożenie systemu ERP jako szansę na poprawę efektywności działań, a tym samym wyższą wydajność produkcji. Aż 38% spośród przebadanych przedsiębiorców uznało wtedy wdrożenie za najważniejszy cel inwestycyjny na dany rok.

 • Płace i Kadry w Comarch ERP Optima – case study na przykładzie firmy produkcyjnej Biura rachunkowe
  blank
  22.02.2019

  Płace i Kadry w Comarch ERP Optima – case study na przykładzie firmy produkcyjnej

  Polscy pracodawcy coraz chętniej zatrudniają osoby z zagranicy, które przyjeżdżają do naszego kraju w celach zarobkowych. Zjawisko to wynika przede wszystkim z braku rąk do pracy, zwłaszcza w sektorze produkcyjnym. Najchętniej i najliczniej zatrudniani są u nas pracownicy ukraińskiego pochodzenia. Potrzebują oni zaledwie kilku tygodni, aby płynnie komunikować się w języku polskim. Przedsiębiorcy przy ich zatrudnianiu muszą jednak uwzględniać regulacje prawne obowiązujące od początku roku 2018, dotyczące sezonowego oraz krótkoterminowego zatrudniania pracowników spoza Polski.

 • Dlaczego warto zainwestować w system Comarch Optimed NXT? Placówki medyczne
  blank
  15.02.2019

  Dlaczego warto zainwestować w system Comarch Optimed NXT?

  Zarządzanie projektem podczas wdrożenia ERP dla małej lub średniej firmy – czy to w ogóle ma sens? A może lepiej nakład pracy na organizację wdrożenia poświęcić na realizację konkretnych funkcjonalności i pozwolić projektowi „toczyć się” swoim rytmem?

 • CASE STUDY: IT od kuchni, czyli wdrożenie produktów Comarch w firmie Foodmakers Przemysł
  blank
  8.02.2019

  CASE STUDY: IT od kuchni, czyli wdrożenie produktów Comarch w firmie Foodmakers

  Automatyzacja procesów produkcyjnych to dzisiaj codzienność nie tylko dla globalnych koncernów spożywczych, ale wszystkich przedsiębiorstw, którym zależy na efektywnym zarządzaniu produkcją. Najważniejsze cele dla branży spożywczej to wytworzenie wysokiej jakości żywności, która będzie w pełni bezpieczna dla zdrowia, zapewni pożądane walory smakowe, a także będzie optymalna pod względem kosztów wytworzenia.

 • Opis wdrożenia Comarch ERP Altum w Centrum Ogrodniczym Jucca na łamach retailnet.pl! SIECI HANDLOWE
  blank
  21.01.2019

  Opis wdrożenia Comarch ERP Altum w Centrum Ogrodniczym Jucca na łamach retailnet.pl!

  Systemy Comarch ERP to potencjał rozwojowy zarówno dla małych, średnich, jak i dużych firm. Poznaj korzyści z wdrożenia produktów Comarch w Centrum Ogrodniczym Jucca. O tym się teraz mówi!

 • e-ZLA: szansa czy przeszkoda? Placówki medyczne
  blank
  17.01.2019

  e-ZLA: szansa czy przeszkoda?

  Zarządzanie projektem podczas wdrożenia ERP dla małej lub średniej firmy – czy to w ogóle ma sens? A może lepiej nakład pracy na organizację wdrożenia poświęcić na realizację konkretnych funkcjonalności i pozwolić projektowi „toczyć się” swoim rytmem?

 • Nowe sprawozdania finansowe, czyli jak zmieni się rachunkowość w roku 2019? Biura rachunkowe
  blank
  10.01.2019

  Nowe sprawozdania finansowe, czyli jak zmieni się rachunkowość w roku 2019?

  Zarządzanie projektem podczas wdrożenia ERP dla małej lub średniej firmy – czy to w ogóle ma sens? A może lepiej nakład pracy na organizację wdrożenia poświęcić na realizację konkretnych funkcjonalności i pozwolić projektowi „toczyć się” swoim rytmem?

 • Digitalizacja przemysłu, czyli potencjał Data Driven-Company w sektorze produkcyjnym Przemysł
  blank
  26.12.2018

  Digitalizacja przemysłu, czyli potencjał Data Driven-Company w sektorze produkcyjnym

  Polskie i zagraniczne firmy produkcyjne wybierają oprogramowanie Comarch ERP XL. Pozwala ono na automatyzację produkcji, a tym samym rozwój przedsiębiorstwa. Najlepsze efekty daje połączenie systemów ERP z mechanizmami Machine Learning, narzędziami analitycznymi z zakresu Business Intelligence czy Internet of Things. Zobacz na czym polega wdrażanie idei Data Driven Company w przemyśle.

 • Sprawne zarządzanie małą firmą Aktualności
  blank
  12.12.2018

  Sprawne zarządzanie małą firmą

  Nowy rok to dobry czas na zmiany w kierunku zwiększania efektywności własnego biznesu. Prowadzisz dobrze rokujące mikroprzedsiębiorstwo, a może właśnie rozkręcasz start-up? Niezależnie od rodzaju działalności, z pewnością potrzebujesz sprawdzonego systemu ERP

 • Partnerstwo 2018 – Relacja z konferencji Comarch Aktualności
  blank
  16.10.2018

  Partnerstwo 2018 – Relacja z konferencji Comarch

  W dniach 8-10 października mieliśmy przyjemność wziąć udział w konferencji Partnerstwo 2018 organizowanej przez firmę Comarch. W tym roku wydarzenie odbyło się w hotelu Arłamów w Bieszczadach i przebiegało pod hasłem „Digitalizacja”.

 • Czy zarządzając siecią handlową warto stać się Data-Driven Company? SIECI HANDLOWE
  blank
  27.09.2018

  Czy zarządzając siecią handlową warto stać się Data-Driven Company?

  Jeżeli masz wątpliwości, albo nie wiesz, co oznacza to pojęcie, koniecznie przeczytaj ten artykuł.

 • Jak w 5 krokach pozyskać dopracowany system informatyczny od Graphcom Aktualności
  blank
  26.09.2018

  Jak w 5 krokach pozyskać dopracowany system informatyczny od Graphcom

  Zawsze zmierzamy do tego, żeby nowy system informatyczny realnie przyczynił się do zwiększenia rentowności Twojej firmy. Chcemy Cię przygotować do bardziej świadomego podejmowania decyzji biznesowych w oparciu o gromadzone dane, zgodnie z ideą Data-Driven Company. Zapoznaj się z naszą metodą pracy, którą prezentujemy w 5 krokach.

Kliknij abySzybki kontaktzadzwonić