Aktualności > Przemysł

 • Co system ERP ma wspólnego z hybrydami? Rozpoczynamy wdrożenie u producenta lakierów hybrydowych Przemysł
  blank
  29.04.2019

  Co system ERP ma wspólnego z hybrydami? Rozpoczynamy wdrożenie u producenta lakierów hybrydowych

  W jaki sposób system ERP może usprawnić produkcję lakierów hybrydowych? Zapraszamy do lektury pierwszego artykułu na temat wdrożenia oprogramowania Comarch u znanego producenta hybryd.

 • Produkcja w dobrych rękach 2019 – Zaproszenie na konferencję branżową Przemysł
  blank
  9.04.2019

  Produkcja w dobrych rękach 2019 – Zaproszenie na konferencję branżową

  Transformacja cyfrowa, opanowuje coraz więcej dziedzin życia. W 2017 roku firma analityczna IDC przeprowadziła pod tym kątem badanie European DX Practice Survey. Wśród uczestników były firmy produkcyjne z Europy Zachodniej. Aż 67% z nich podjęło formalne kroki w stronę dokonania transformacji cyfrowej w swojej firmie. Zobacz, jak można to zrobić dzięki systemom ERP.

 • Dodatki do systemu ERP, czyli wpływ automatycznego fakturowania na logistykę w branży piwowarskiej Przemysł
  blank
  12.03.2019

  Dodatki do systemu ERP, czyli wpływ automatycznego fakturowania na logistykę w branży piwowarskiej

  W gronie stałych klientów Graphcom znajduje się firma produkcyjna z branży piwowarskiej, która poprzez implementację systemu Comarch ERP XL usprawniła codzienne procesy, a tym samym wyszła naprzeciw oczekiwaniom współczesnego rynku. Warto podkreślić, że jest to jeden z pierwszych małych browarów w Polsce, które zdecydował się na wdrożenie systemu ERP.

 • Nowoczesny magazyn na przykładzie wdrożenia Comarch WMS w Multichem Sp. z o.o. Przemysł
  blank
  4.03.2019

  Nowoczesny magazyn na przykładzie wdrożenia Comarch WMS w Multichem Sp. z o.o.

  Zgodnie z raportem z 2017 roku zamieszczonym w serwisie The Manufacturer, 80% firm z branży produkcyjnej postrzegało wdrożenie systemu ERP jako szansę na poprawę efektywności działań, a tym samym wyższą wydajność produkcji. Aż 38% spośród przebadanych przedsiębiorców uznało wtedy wdrożenie za najważniejszy cel inwestycyjny na dany rok.

 • CASE STUDY: IT od kuchni, czyli wdrożenie produktów Comarch w firmie Foodmakers Przemysł
  blank
  8.02.2019

  CASE STUDY: IT od kuchni, czyli wdrożenie produktów Comarch w firmie Foodmakers

  Automatyzacja procesów produkcyjnych to dzisiaj codzienność nie tylko dla globalnych koncernów spożywczych, ale wszystkich przedsiębiorstw, którym zależy na efektywnym zarządzaniu produkcją. Najważniejsze cele dla branży spożywczej to wytworzenie wysokiej jakości żywności, która będzie w pełni bezpieczna dla zdrowia, zapewni pożądane walory smakowe, a także będzie optymalna pod względem kosztów wytworzenia.

 • Digitalizacja przemysłu, czyli potencjał Data Driven-Company w sektorze produkcyjnym Przemysł
  blank
  26.12.2018

  Digitalizacja przemysłu, czyli potencjał Data Driven-Company w sektorze produkcyjnym

  Polskie i zagraniczne firmy produkcyjne wybierają oprogramowanie Comarch ERP XL. Pozwala ono na automatyzację produkcji, a tym samym rozwój przedsiębiorstwa. Najlepsze efekty daje połączenie systemów ERP z mechanizmami Machine Learning, narzędziami analitycznymi z zakresu Business Intelligence czy Internet of Things. Zobacz na czym polega wdrażanie idei Data Driven Company w przemyśle.

Kliknij abySzybki kontaktzadzwonić