Wdrożenie Microsoft 365

Zdecyduj się na wdrożenie Microsoft 365 i jeszcze lepiej zorganizuj współpracę członków zespołów oraz pracę zdalną!Wdrożenie Microsoft 365 to usługi informatyczne dla firm, dzięki którym wprowadzisz nowoczesne narzędzia wspierające pracę grupową i zdalną. Rozwiązanie składa się m.in. z: programu pocztowego Microsoft Outlook i serwera poczty Microsoft Exchange. Komunikator Microsoft Teams pozwoli przeprowadzić zdalne spotkania, czaty i ułatwi zespołom wspólną pracę na dokumentach. Ponadto wesprze udostępnianie dokumentów i artykułów zgormadzonych w rozwiązaniu Microsoft Sharepoint oraz na dysku chmurowym Microsoft OneDrive. Pomożemy Ci zadecydować, jakie komponenty i w jakim zakresie najlepiej pomogą Twoim pracownikom w organizacji pracy oraz wpłyną na bezpieczeństwo IT danych.

Co zyskasz decydując się na wdrożenie Microsoft 365?

Zapoznaj się z informacjami, jak skuteczne wdrożenie Microsoft 365 zwiększy efektywność Twojej firmy:

  • Wydajna komunikacja w organizacji – Wdrożenie Microsoft 365 w zakresie Microsoft Exchange online i Microsoft Outlook znacznie poprawia komunikację w zespołach, ale wpływa również na większe bezpieczeństwo IT poczty e-mail.
  • Efektywna współpraca członków zespołów i praca zdalna – Wdrożenie Microsoft 365 w zakresie Microsoft Teams oraz Microsoft Sharepiont prowadzi do usprawnienia dostępu do wspólnych dokumentów i uporządkowania wymiany informacji między członkami zespołów. Wspiera również pracę zdalną.
  • Bezpieczeństwo IT w organizacji – Wdrożenie Microsoft 365 w zakresie Microsoft OneDrive prowadzi do zabezpieczenia plików na komputerach osobistych przed ich utratą w wyniku np. kradzieży lub awarii.
  • Szybki onboarding nowych pracowników – Wdrożenie Microsoft 365 wpływa na znaczne ograniczenie czasu niezbędnego na onboarding nowych pracowników. Również outbording w przypadku odejść z pracy odbywa się sprawniej niż kiedykolwiek.
  • Prostsza i tańsza infrastruktura IT – Jeżeli zrealizujesz wdrożenie Microsoft 365, będziesz mógł zrezygnować z hostingu poczty e-mail, chmurowych dysków sieciowych, programów służących do udostępniania kalendarzy i kontaktów. Wszystkie te usługi znajdziesz w Microsoft 365 w ramach klarownie naliczanego abonamentu.

Nasze Atuty:

Digitalizujemy działanie firmy

Wykorzystując wdrożenie Microsoft 365 dostarczamy biznesowe rozwiązania chmurowe w zakresie współpracy zespołów i pracy zdalnej.

Wspieramy pracę zespołów

Nasze usługi informatyczne dla firm prowadzą do uporządkowania danych i informacji, dzięki którym członkowie zespołów mogą się z sobą łatwo komunikować i mają bieżący dostęp do dokumentów i danych na dowolnym urządzeniu, gdziekolwiek są.

Ułatwiamy pracę zdalną

tosując Microsoft 365 dostarczymy rozwiązania pozwalające na efektywne przeprowadzanie zdalnych spotkań, prezentacji, czatów oraz dostęp do firmowych dokumentów.

Wspieramy bezpieczeństwo IT w organizacji

Zabezpieczymy w chmurze pocztę e-mail, dokumenty i dane biznesowe przed ich utratą w wyniku awarii lub wycieku.

Dajemy bieżące wsparcie dla użytkowników Microsoft 365

Obsługa informatyczna firmy – HelpDesk, to usługa w ramach której zapewniamy stały dostęp do konsultantów, gotowych zająć się zgłoszeniami Twoich pracowników.

Kompleksowe usługi informatyczne dla firm

Wdrożenie Microsoft 365 to jeden ze sposobów na zwiększenie efektywności Twoich pracowników. Inny, to wdrożenie Comarch ERP. Poznaj nasze usługi informatyczne dla firm.

Obsługa informatyczna firmy – HelpDesk

Zapewnimy zdalne wsparcie dla Twoich pracowników w zakresie obsługi aplikacji biznesowych.Administracja serwerami Microsoft

Zadbamy, by Twoje serwery pochodzące do Microsoft działały tak jak chcesz.Monitoring serwerów i usług serwerowych

Dopilnujemy, by reakcja na problem nastąpiła zanim dojdzie do awarii.Zarządzanie siecią komputerową

Tworzymy i utrzymujemy w ruchu wydajną infrastrukturę sieciową.Wdrożenie Comarch ERP i Comarch Cloud

Rozwiązania Comarch ERP i Comarch Cloud to nasza specjalność.Zaufaj Graphcom

Partnerowi Roku Comarch

Skuteczne wdrożenia systemów ERP

Poznaj wdrożenia systemów ERP, zrealizowane przez Partnera Comarch, spółkę Graphcom z Poznania.
Jesteśmy wieloletnim, zaufanym partnerem Comarch, który ma na swoim koncie wiele udanych wdrożeń Comarch ERP w firmach zajmujących się sprzedażą w Interencie.
Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów, takich jak: producent lakierów samochodowych Multichem, producent żywności Foodmakers, producent bagażu podróżnego i torebek Puccini, centrum ogrodnicze Jucca.Wdrożenia systemów ERP dla firm, zrealizowane przez Partnera Comarch Graphcom

Poznaj naszych klientów

Platinum Financial W działalności związanej z finansami i bankowością standardy bezpieczeństwa są bardzo wysokie. W gronie naszych klientów związanych z tym sektorem jest firma Platinum Financial, która postawiła na nowoczesną i bezpieczną infrastrukturę sieciową.

IVT referencje dla Comarch B2B i Graphcom Firma IVT Sp. z o.o. należąca do grupy IVT powstała w roku 1995. Działalność przedsiębiorstwa od samego początku skupiała się na produkcji i sprzedaży do klientów hurtowych akcesoriów uzupełniających do pokryć dachowych. Dzięki sprawnej logistyce firma IVT dostarcza swoim klientom zamówiony towar w ciągu 24h w dowolne miejsce Polski.  

MULTICHEM referencje dla Comarch B2B i Graphcom Przedsiębiorstwo MULTICHEM jest polską firmą dostarczającą kompletne rozwiązania dla samochodowych napraw lakierniczych, oferowane pod marką PROFIX: systemy doboru kolorów lakierów samochodowych i przemysłowych. Na całym świecie jest już ponad 4000 miejsc w których funkcjonują systemy mieszania lakierów samochodowych oparte o produkty marki Multichem.

Happich Polska Sp. z o.o. Od kilku lat firma Happich -Polska Sp. z o.o. współpracuje z firmą Grphcom Sp. z o.o. z Poznania, która pomogła firmie Happich -Polska Sp. zo.o. osiągnąć sukces związany z płynnym funkcjonowaniem systemu ERP dla przemysłu - CDN XL. Wtedy powierzyliśmy firmie Graphcom Sp. z o.o. pełną obsługę systemu komputerowego w naszej firmie i tak jest do dnia dzisiejszego.

Skontaktuj się
z ekspertem Graphcom

Określ swoje potrzeby biznesowe. My przeprowadzimy

prezentację i zaoferujemy dedykowane rozwiązanie.Aktualności

Jak skutecznie wdrożyć omnichannel w sieci sprzedaży?

2 kwietnia 2024

Co zyskuje firma handlowa wdrażając omnichannel? Dowiedź się, jak to zrobić z pomocą Comarch ERP XL i Comarch POS.

Czytaj więcej

Zakupy w firmie produkcyjnej - najczęściej popełniane błędy.

9 stycznia 2024

Czy popełniasz te błędy robiąc zakupy do Twojej firmy produkcyjnej? Dowiesz się, jeśli przeczytasz ten artykuł!

Czytaj więcej

Wielka podwyżka w Baselinker dotycząca większych sprzedawców internetowych

5 stycznia 2024

Zobacz, jakie działania możesz podjąć w obliczu zmiany cennika Baselinker, aby ograniczyć ryzyko wzrostu kosztów obsługi zamówień.

Czytaj więcej
Pokaż więcej
Kliknij abySzybki kontaktzadzwonić