Polityka prywatności

Informujemy, że:

1. Administratorem danych osobowych jest:

  • Graphcom sp. z o.o., z siedzibą w Poznaniu przy ulicy Świetlanej 26, oraz

  • Supra Serwis Sp. z o.o. , z siedzibą w Poznaniu przy ulicy Świetlanej 26.

2. Dane zbierane są na podstawie zgody.

3. Celem zbierania danych jest przygotowanie oferty i prowadzenie procesu sprzedaży w zakresie produktów i usług oferowanych przez Administratora. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do przygotowania oferty i propozycji umowy. W przypadku niepodania danych nie będzie możliwe przedstawienie oferty i/lub zawarcie umowy.

4. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego.

5. Administrator nie przewiduje przekazywania danych osobowych żadnym odbiorcom, z wyjątkiem instytucji upoważnionych z mocy prawa.

6. Dane udostępnione przez Panią/Pana nie będą podlegały profilowaniu.

7. Administrator danych nie ma zamiaru przekazywać danych osobowych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.

8. Dane osobowe będą przechowywane do momentu wycofania zgody lub zgłoszenia sprzeciwu z wyjątkiem sytuacji gdy zaistnieją przesłanki opisane w art. 17 ust. 3, art. 18 ust. 2, art. 21 ust. 1, Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. U. UE. L. z 2016 r. Nr 119, str. 1).

Poznaj naszych klientów

Poniżej przedstawiany opinie naszych wybranych Klientów z rynku sieci handlowych

[fdafdsa]

Aktualności

Dlaczego warto wdrożyć system Comarch ERP Optima? – case study na przykładzie biura rachunkowego Krolltax

20 marca 2019

Jesteś właścicielem biura rachunkowego lub kancelarii doradztwa podatkowego? Z pewnością zależy Ci więc na ciągłym podwyższaniu jakości obsługi klientów oraz maksymalnym wykorzystaniu możliwości płynących z nowych technologii. Powyższe cele możesz osiągn...

Czytaj więcej

Zadbaj o bezpieczeństwo danych: darmowe konto Comarch IBARD

18 marca 2019

Przypominamy, że jeszcze tylko do końca marca trwa akcja promocyjna „Terabajt dla biznesu za darmo”, skierowana do użytkowników systemów Comarch ERP. Udział w promocji pozwala otrzymać roczny dostęp do darmowego konta Comarch IBARD. Klienci zyskują w ten...

Czytaj więcej
Pokaż więcej