Kariera w Graphcom

Chciałbyś pracować w firmie, która posiada ugruntowaną pozycję na rynku, a jednocześnie stawia na dynamiczny rozwój? Interesują Cię nowoczesne technologie, a przy tym jesteś nastawiony na ciągłe poszerzanie kompetencji? Atrakcyjne zarobki to dla Ciebie ważny argument podczas szukania pracy? W takim razie dobrze trafiłeś. Jesteśmy zgranym zespołem tworzonym przez specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w branży IT. 

 

W naszym teamie jest także miejsce dla ambitnych studentów, którym zależy na dobrym starcie zawodowym. W biurze panuje luźna, niekorporacyjna atmosfera. Wszyscy zwracamy się do siebie po imieniu. Poza solidną pracą cenimy także poczucie humoru, dobrą zabawę i zdrowy styl życia. Sprawdź kogo szukamy, zaaplikuj i dołącz do zespołu Graphcom.

Dlaczego my?

Grupa – wierzymy, że sukces zależy przede wszystkim od ludzi – jeśli uważasz podobnie, pierwszy etap rekrutacji już za Tobą!

Rozwój – konsekwentne aktualizowanie wiedzy to podstawa w każdej branży, zwłaszcza w IT.

Ambicja – motywuje do działania i przekłada się na satysfakcję zarówno naszą, jak i naszych klientów.

Pączki – często pojawiają się w naszej kuchni, a najlepiej smakują z firmową kawą😊

Humor – w dobrej atmosferze lepiej się pracuje.

Comarch – od 18 lat jesteśmy partnerem tego globalnego dostawcy rozwiązań biznesowych IT.

Osiągnięcia – otrzymaliśmy tytuł Comarch Partner Roku 2018.

Marka – cieszymy się opinią zaufanego integratora systemów informatycznych.

 

Od kilkunastu lat z powodzeniem wdrażamy system dla przemysłu – Comarch ERP XL, system dla sieci handlowych – Comarch ERP Altum, a także oprogramowanie medyczne dla przychodni i szpitali – Comarch Optimed.NXT. W naszej ofercie znajdują się również: nowoczesny i szybki system magazynowy WMS, systemy POS i mPOS, Comarch ERP Optima oraz Comarch XT. 

Graphcom Sp. z o.o.

Reprezentacja naszego zespołu

Kliknij abySzybki kontaktzadzwonić