Usługi informatyczne dla firm

Zwiększamy dostępność Twoich aplikacji i systemów informatycznych!Rzeczywistość cyfryzacji procesów i pracy zdalnej stawia przed firmami nowe wyzwania. Jeżeli potrzebujesz partnera, który dostarczy rozwiązania techniczne, pozwalające na wydajną współpracę zespołów i zdalny dostęp do zasobów firmy, to dobrze trafiłeś. Poznaj nasze usługi informatyczne dla firm.

Obsługa informatyczna firmy – HelpDesk

Przy obecnym poziomie informatyzacji każdy, nawet najmniejszy przestój spowodowany awarią/błędem wpływa na ciągłość procesów biznesowych. Stała obsługa informatyczna firmy, staje się koniecznością. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów oferujemy usługi informatyczne dla firm, które obejmują różne poziomy wsparcia. Obsługa informatyczna firmy – HelpDesk, jest realizowana zdalnie poprzez konsultantów reagujących na zgłoszenia dotyczące bieżących problemów. Najpopularniejsze z nich to:

 • Udzielanie wyjaśnień w zakresie użytkowania oprogramowania, np. Microsoft 365, Comarch ERP,
 • zdalne szkolenia z zakresu wykorzystania funkcji oprogramowania,
 • zdalna instalacja oprogramowania,
 • rozwiązywanie problemów z drukowaniem,
 • udzielanie dostępu do plików i aplikacji,
 • wsparcie przy problemach z dostępem do poczty e-mail.

Co nas wyróżnia?

Różne obszary, jeden HelpDesk

Doskonale znamy się na rozwiązaniach Comarch ERP i Comarch Cloud, dlatego nasze wsparcie jest bardziej kompleksowe.

Wiarygodny system obsługi zgłoszeń eBok

Wszystkie zgłoszenia rejestrujemy w elektronicznym systemie zgłoszeń eBok i dlatego nic nam nie umknie.

Elastyczne godziny

Realizując usługi informatyczne dla firm, dopasowujemy się do godzin pracy naszych klientów.

Szeroka dostępność

Obsługa informatyczna firmy – HelpDesk jest świadczona na terenie całego kraju.

Wdrożenie Microsoft 365

Obecnie większość firm na co dzień organizuje spotkania online, korzysta z poczty e-mail, tworzy dokumenty i pisma, rejestruje dane w arkuszach kalkulacyjnych i bazach danych. Często jednak pracownicy borykają się z problemami, związanymi ze współpracą i dzieleniem się informacjami. Tu pojawia się przestrzeń na usługi informatyczne dla firm. Proponujemy Ci wdrożenie Microsoft 365, dzięki któremu:

 • Zorganizujesz pracę zespołową nad dokumentami i danymi,
 • Udostępnisz informacje pracownikom pracującym zdalnie,
 • uporządkujesz uprawnienia do danych i informacji,
 • zabezpieczysz dane przed utratą lub kradzieżą.

Jeżeli interesuje Cię wdrożenie Microsoft 365, odwiedź naszą dedykowaną stronę.


Co możemy Tobie zapewnić?

Kontrola dostępu do danych i aplikacji

Wdrożenie Microsoft Active Directory.

Sprawna praca grupowa

Wdrożenie Microsoft Outlook i Microsoft Exchange online.

Wygodna praca zdalna

Wdrożenie Microsoft Sharepoint i Microsoft Teams.

Zwiększone bezpieczeństwo IT

Wdrożenie Microsoft OneDrive.

Monitoring serwerów i usług serwerowych

Uptime, to parametr mówiący o tym jak długo dane urządzenie jest uruchomione i działa. Podobnie, można mówić o uptime usług serwerowych. W interesie firmy posiadającej serwery, na których zainstalowane są różnego rodzaju usługi jest to, aby uptime był jak najwyższy. By osiągnąć pożądany efekt, realizujemy usługi informatyczne dla firm, obejmujące monitoring serwerów i usług serwerowych. Jeżeli wdrożysz monitoring serwerów i usług serwerowych, to administrator dyżurujący otrzyma informacje o potencjalnym problemie odpowiednio szybko. Istnieje wtedy duże prawdopodobieństwo uniknięcia awarii. Poznaj popularne przykłady sytuacji, w których Monitoring serwerów i usług serwerowych świetnie się sprawdza:

 • Kontrola pracy modułu Business Intelligence – Jeżeli z powodu przyrostu ilości danych czas ich przetwarzania będzie rósł, to nasi administratorzy zareagują z odpowiednim wyprzedzeniem, by dane do analiz były gotowe na czas.
 • Kontrola poprawności wykonania kopii zapasowej – Gdyby zdarzyło się, że z jakiegoś powodu nie wykona się kopia zapasowa ważnych danych firmowych, nasi administratorzy będą o tym wiedzieć pierwsi i zadbają o bezpieczeństwo IT Twojej firmy.

Co nas wyróżnia?

Zwiększona dostępność aplikacji biznesowych

Ponieważ doskonale znamy się na rozwiązaniach Comarch ERP i Comarch Cloud, potrafimy realizować monitoring serwerów i usług serwerowych Comarch oraz innych dostawców.

Reakcja wtedy, gdy jej potrzebujesz

Zapewniamy dyżury, również w nienormatywnych godzinach, w ramach których nasi administratorzy są gotowi do podjęcia reakcji.

Administracja serwerami Microsoft

Jeżeli przedsiębiorstwo stawia na rozwój pracy grupowej i zdalny dostęp pracowników do informacji, to niezbędne staje się zapewnienie odpowiedniej architektury serwerów. W konsekwencji niezbędna staje się administracja serwerami Microsoft: bazodanowych (SQL), usług terminalowych (RDP), plików, aplikacji (serwery www), Active Directory. Oferujemy wsparcie w zakresie budowy, konfiguracji, administracji serwerami Microsoft. Poznaj najczęściej realizowane usługi informatyczne dla firm:

 • Administracja usługami Active Directory – Usługa prowadzi do uporządkowaniu zasad dostępu do danych w firmie oraz zmniejszenia ryzyka ich wycieku. Ułatwia zapewnienie dostępu do danych nowym osobom w organizacji.
 • Administracja serwerami Microsoft usług terminalowych (RDP), bazy danych (SQL) oraz aplikacji (WWW) – Jest to zestaw usług wspierających pracę zdalną. Dzięki niej łatwiejsze staje się umożliwienie upoważnionym osobom dostępu do kluczowych aplikacji biznesowych, np. ERP lub B2B poprzez Internet.
 • Monitoring serwerów Microsoft – Realizowana przez nas Administracja serwerami Microsoft może również obejmować bieżący monitoring serwerów i usług serwerowych, czyli prowadzić proaktywnie do uzyskania informacji o potencjalnych problemach z serwerami, np. w zakresie wydajności lub dostępności, zanim dojdzie do przestoju.

Co nas wyróżnia?

Wydajna praca aplikacji biznesowych

Potrafimy optymalizować wydajność rozwiązań Comarch ERP i Comarch Cloud.

Jesteśmy dostępni, kiedy nas potrzebujesz

Usługi informatyczne dla firm realizujemy dopasowując się do godzin pracy naszych klientów.

Administracja serwerami Linux

Linux jest to systemem operacyjnym opensource z rodziny Unix. Najczęściej znajduje zastosowanie jako serwer bazy danych (SQL), serwer aplikacji (WWW), serwer plików. W naszej ofercie znajduje się Administracja serwerami Linux. Ponadto oferujemy usługi informatyczne dla firm w zakresie konfiguracji, instalacji, przygotowaniu do pracy tego typu środowisk. Dlaczego warto wybrać infrastrukturę opartą o rozwiązania Linux?

 • Niższe koszty utrzymania infrastruktury IT – Jeżeli ze względu na koszty, zależy Ci na uniknięciu zakupu serwerów Microsoft, dostarczymy Ci serwer z bazą danych PostgreSQL, by skutecznie uruchomić Comarch ERP.

Co nas wyróżnia?

Wiemy jak wykorzystać Linux do pracy z Comarch ERP

Administracja serwerami Linux na potrzeby rozwiązań Comarch ERP, to jeden z naszych wyróżników.

Dostępność dopasowana do Twoich potrzeb

Jesteśmy do dyspozycji naszych klientów w dowolnych, uzgodnionych godzinach pracy.

Bezpieczeństwo IT

Awaria? Atak hakerski? Kradzież komputera? Incydenty cybernetyczne to realne zagrożenie dla przedsiębiorstwa. Odpowiednie środki techniczne to warunek konieczny, by wzmocnić bezpieczeństwo IT. Oferujemy usługi informatyczne dla firm w zakresie planowania, konfiguracji i zarządzania kopiami bezpieczeństwa. Ochrona przed utratą danych, to najważniejszy aspekt, wpływający na bezpieczeństwo IT firmy.

 • Zapewniamy bezpieczeństwo IT poprzez wykonanie kopii awaryjnych maszyn wirtualnych na serwerach, baz danych, plików na komputerach osobistych, poczty e-mail.
 • W zakresie ochrony plików na komputerach osobistych i poczty e-mail, godnym polecenia rozwiązaniem, zwiększającym bezpieczeństwo IT jest wdrożenie Microsoft 365, a w szczególności OneDrive oraz Exchange online.

Co nas wyróżnia?

Bezpieczeństwo IT danych Comarch ERP

Ponieważ doskonale znamy się na Comarch ERP i Comarch Cloud, zapewnimy bezpieczeństwo IT danych biznesowych Twojego przedsiębiorstwa.

Bezpieczna poczta e-mail i dokumenty

Potrafimy skutecznie zrealizować wdrożenie Microsoft 365. Rozwiązanie to pozwala znacznie zmniejszyć podatność danych Twojej firmy na wyciek lub utratę.

Zarządzanie siecią komputerową

Jeżeli przedsiębiorstwo posiada własną infrastrukturę IT, to usługi informatyczne dla firm i zarządzanie siecią komputerową realizuje najczęściej poprzez outsourcing IT. W ramach naszych usług realizujemy projektowanie i montaż instalacji niskoprądowych, montaż i wyposażenie szaf serwerowych oraz krosowniczych, konfigurację przełączników sieciowych, punktów dostępowych i routerów.

Co nas wyróżnia?

Świetnie znamy się na routerach MikroTik

Zarządzanie routerami MikroTik, to jedna z naszych specjalności. Dzięki niej, tworzymy szybkie i wydajne sieci komputerowe.

Dostarczamy wydajną sieć dla rozwiązań Comarch ERP

Doskonale opanowaliśmy zarządzanie siecią komputerową, która wspiera wydajną pracę Comarch ERP.

Zarządzanie routerami MikroTik

Nasza specjalność to zarządzanie routerami MikroTik. W naszych szeregach mamy certyfikowanych specjalistów w tym zakresie. Nasze usługi informatyczne dla firm obejmują również zarządzanie routerami innych producentów. Dlaczego warto postawić na routery MikroTik?

 • Doskonały współczynnik możliwości do ceny – Dzięki swoim szerokim możliwościom i atrakcyjnej cenie, routery MikroTik są chętnie wykorzystywany przez poważnych dostawców usług internetowych.
 • Bardzo bogata funkcjonalność – Nasi administratorzy chętnie realizują zarządzanie routerami MikroTik, ponieważ pozwalają na realizację ambitnych projektów, dzięki możliwości ich szczegółowej konfiguracji w oparciu o język skryptowy.

Nasze atuty:

Wydajność za rozsądną cenę

Stosując routery MikroTik, budujemy bardzo wydajną, bezpieczną i efektywną ekonomicznie infrastrukturę IT.

Wydajna praca rozwiązań Comarch ERP

Nasze usługi informatyczne dla firm w zakresie zarządzania routerami MikroTik pozwalają na optymalną pracę systemów Comarch ERP.

Pogwarancyjna naprawa sprzętu komputerowego

Laptop, komputer, to niezbędne narzędzia pracy. Pogwarancyjna naprawa sprzętu komputerowego door to door to sposób na uniknięcie konieczności zakupu nowych urządzeń. Odbierzemy, zdiagnozujemy, wycenimy, naprawimy twój laptop lub komputer stacjonarny.

 • Pogwarancyjna naprawa sprzętu komputerowego jest świadczona na obszarze Poznań i okolice.
 • Usługa dotyczy laptopów oraz komputerów stacjonarnych.

Zaufaj Graphcom

Partnerowi Roku Comarch

Skuteczne wdrożenia systemów ERP

Poznaj wdrożenia systemów ERP, zrealizowane przez Partnera Comarch, spółkę Graphcom z Poznania.
Jesteśmy wieloletnim, zaufanym partnerem Comarch, który ma na swoim koncie wiele udanych wdrożeń Comarch ERP w firmach zajmujących się sprzedażą w Interencie.
Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów, takich jak: producent lakierów samochodowych Multichem, producent żywności Foodmakers, producent bagażu podróżnego i torebek Puccini, centrum ogrodnicze Jucca.Wdrożenia systemów ERP dla firm, zrealizowane przez Partnera Comarch Graphcom

Poznaj naszych klientów

Platinum Financial W działalności związanej z finansami i bankowością standardy bezpieczeństwa są bardzo wysokie. W gronie naszych klientów związanych z tym sektorem jest firma Platinum Financial, która postawiła na nowoczesną i bezpieczną infrastrukturę sieciową.

IVT referencje dla Comarch B2B i Graphcom Firma IVT Sp. z o.o. należąca do grupy IVT powstała w roku 1995. Działalność przedsiębiorstwa od samego początku skupiała się na produkcji i sprzedaży do klientów hurtowych akcesoriów uzupełniających do pokryć dachowych. Dzięki sprawnej logistyce firma IVT dostarcza swoim klientom zamówiony towar w ciągu 24h w dowolne miejsce Polski.  

MULTICHEM referencje dla Comarch B2B i Graphcom Przedsiębiorstwo MULTICHEM jest polską firmą dostarczającą kompletne rozwiązania dla samochodowych napraw lakierniczych, oferowane pod marką PROFIX: systemy doboru kolorów lakierów samochodowych i przemysłowych. Na całym świecie jest już ponad 4000 miejsc w których funkcjonują systemy mieszania lakierów samochodowych oparte o produkty marki Multichem.

Happich Polska Sp. z o.o. Od kilku lat firma Happich -Polska Sp. z o.o. współpracuje z firmą Grphcom Sp. z o.o. z Poznania, która pomogła firmie Happich -Polska Sp. zo.o. osiągnąć sukces związany z płynnym funkcjonowaniem systemu ERP dla przemysłu - CDN XL. Wtedy powierzyliśmy firmie Graphcom Sp. z o.o. pełną obsługę systemu komputerowego w naszej firmie i tak jest do dnia dzisiejszego.

Skontaktuj się
z ekspertem Graphcom

Określ swoje potrzeby biznesowe. My przeprowadzimy

prezentację i zaoferujemy dedykowane rozwiązanie.Aktualności

Zapewnij wysoką jakość produktów w Twojej firmie dzięki wykorzystaniu traceability w Comarch ERP XL

1 września 2021

Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak możesz spełnić standardy związane z traceability w Comarch ERP XL, przeczytaj poniższy artykuł.

Czytaj więcej

Usprawnij rozliczanie kosztów produkcji w Twojej firmie dzięki systemowi Comarch ERP

15 sierpnia 2021

Jeśli chcesz usprawnić rozliczanie kosztów produkcji w Twojej firmie, ten artykuł jest dla Ciebie!

Czytaj więcej

Dofinansowanie projektów IT

2 sierpnia 2021

Jeżeli potrzebujesz wsparcia finansowego dla rozwoju pracy zdalnej, zainteresuje Cię dofinansowanie projektów IT dla MSP.

Czytaj więcej
Pokaż więcej
Kliknij abySzybki kontaktzadzwonić