Taxprofit Sp. z o.o.

Biuro rachunkowe Taxprofit Sp. z o.o. od 1998 roku zajmuje się szeroko rozumianym doradztwem podatkowym. Zapewniamy szeroki wachlarz usług, w tym:

– doradztwo podatkowe, w skład którego wchodzi między innymi sporządzanie opinii z zakresu prawa podatkowego czy reprezentacja podatników przed organami podatkowymi,

– księgowość, w tym m.in. prowadzenie ksiąg rachunkowych, rozliczenia PIT,CIT,VAT, Akcyzy czy sporządzanie analiz i sprawozdań finansowych,

– kadry i płace, obejmujące np. sporządzanie miesięcznych rozliczeń pracowniczych, list płac, prowadzenie teczek osobowych czy wystawianie odpowiednich zaświadczeń.

W żadnym z powyższym zadań nie ma miejsca na pomyłkę. Jednocześnie ilość pracy, a także presja czasowa podwyższają ryzyko jej popełnienia. Jako odpowiedzialne i zaufane biuro rachunkowe postanowiliśmy usprawnić nasze codzienne działania poprzez zakup popularnego w branzy systemu Comarch ERP Optima. Jego wdrożenie, które zostało pomyślenie przeprowadzone przez firmę Graphcom z Poznania, spełniło nasze potrzeby w zakresie funkcjonalnych możliwości programu, a także bieżącej aktualizacji w zakresie przepisów prawa. Dzięki Comarch ERP Optima od lat możemy działać stabilnie i wydajnie. Chcemy jednak podkreślić, że nie byłoby to możliwe bez szerokiego wsparcia, w tym również szkoleniowego, ze strony Graphcom. Rekomendujemy tę firmę jako sprawdzonego fachowca w zakresie wdrożenia oprogramowania Comarch, który wszystkie zlecone prace wykonuje profesjonalnie i wyznaczonym terminie.

Kliknij abySzybki kontaktzadzwonić