Oprogramowanie do
zarządzania
placówką medyczną

DOKUMENTACJA MEDYCZNA W CHMURZE TO NASZA SPECJALNOŚĆ

Dowiedź się, jak wdrożenie Comarch Optimed.NXT wpłynie
na szybszy rozwój Twojej placówki medycznej.

Slider

Zdalna opieka medyczna –
wyprzedź konkurencję

Jeżeli masz pod opieką osoby z problemami kardiologicznymi, oddechowymi, młode mamy, które martwią się o swoje nienarodzone dzieci, albo seniorów, zaproponuj im stałą opiekę medyczną 24h/7dni w tygodniu. Prowadź zdalne konsultacje medyczne bez wychodzenia pacjentów z domu. Monitoruj stan ich zdrowia za pomocą nowoczesnych rozwiązań telemedycznych.

Uzyskaj dostęp do osób, które mieszkają zbyt daleko, by korzystać z usług medycznych Twojej placówki w klasyczny sposób. Zbuduj przewagę nad konkurencją i zwiększ rentowność swojego biznesu. 

Wykorzystaj najnowocześniejsze oprogramowanie do zarządzania placówką medyczną.

Zapytaj o Zdalną Opiekę Medyczną, oferowaną przez Graphcom!

Oprogramowanie do zarządzania placówką medyczną
Oprogramowanie medyczne dla przychodni

Cyfrowa placówka medyczna w chmurze – poznaj nasze rozwiązania

Oprogramowanie do zarządzania placówką medyczną.

Jeżeli chcesz, by dokumentacja medyczna Twoich pacjentów była całkowicie zdigitalizowna, to zapoznaj się z możliwościami rozwiązań Comarch S.A. Oprogramowanie do zarządzania placówką medyczną – Comarch Optimed.NXT to wysoce rozwinięte technologicznie i funkcjonalnie oprogramowanie medyczne dla przychodni.

Pacjenci sami zarejestrują się online na wizytę lekarską. Elastyczne oprogramowanie medyczne z łatwością dopasuje się do potrzeb i zwyczajów personelu, pozwalając szybko zarejestrować wizytę, czy przyjąć pacjenta na oddział. Wyniki zleconych badań automatycznie uzupełnią dokumentację chorego.

Dzięki integracji z portalami promującymi lekarzy, Twoja placówka stanie się bardziej popularna. Dziedzinowe analizy pozwolą ocenić, jaka jest rentowność placówki, oddziału, poradni i poszczególnych usług. 

Sięgnij po telemedycynę oraz nowoczesne oprogramowanie do zarządzania placówką medyczną i wyprzedź konkurencję. To wszystko możesz mieć w systemach medycznych Comarch S.A., dostarczonych przez Graphcom!

Oprogramowanie do zarządzania placówkami medycznymi Comarch Optimed.NXT jest w naszej ofercie praktycznie odkąd pojawił się na rynku gdyż nasza współpraca jako Partner Comarch trwa już kilkanaście lat.

Poznaj naszych klientów

Poniżej przedstawiany opinie naszych wybranych Klientów posiadających oprogramowanie do zarządzania placówką medyczną

Skontaktuj się
z ekspertem Graphcom

Określ swoje potrzeby biznesowe. My przeprowadzimy prezentację i zaoferujemy dedykowane rozwiązanie.

Aktualności

Dlaczego warto wdrożyć system Comarch ERP Optima? – case study na przykładzie biura rachunkowego Krolltax

20 marca 2019

Jesteś właścicielem biura rachunkowego lub kancelarii doradztwa podatkowego? Z pewnością zależy Ci więc na ciągłym podwyższaniu jakości obsługi klientów oraz maksymalnym wykorzystaniu możliwości płynących z nowych technologii. Powyższe cele możesz osiągn...

Czytaj więcej

Zadbaj o bezpieczeństwo danych: darmowe konto Comarch IBARD

18 marca 2019

Przypominamy, że jeszcze tylko do końca marca trwa akcja promocyjna „Terabajt dla biznesu za darmo”, skierowana do użytkowników systemów Comarch ERP. Udział w promocji pozwala otrzymać roczny dostęp do darmowego konta Comarch IBARD. Klienci zyskują w ten...

Czytaj więcej
Pokaż więcej