Zdalna opieka medyczna –
wyprzedź konkurencję

Jeżeli masz pod opieką osoby z problemami kardiologicznymi, oddechowymi, młode mamy, które martwią się o swoje nienarodzone dzieci, albo seniorów, zaproponuj im stałą opiekę medyczną 24h/7dni w tygodniu. Prowadź zdalne konsultacje medyczne bez wychodzenia pacjentów z domu. Monitoruj stan ich zdrowia za pomocą nowoczesnych rozwiązań telemedycznych.

Uzyskaj dostęp do osób, które mieszkają zbyt daleko, by korzystać z usług medycznych Twojej placówki w klasyczny sposób. Zbuduj przewagę nad konkurencją i zwiększ rentowność swojego biznesu. 

Wykorzystaj najnowocześniejsze oprogramowanie do zarządzania placówką medyczną.

Zapytaj o Zdalną Opiekę Medyczną, oferowaną przez Graphcom!

Oprogramowanie do zarządzania placówką medyczną
Oprogramowanie medyczne dla przychodni

Cyfrowa placówka medyczna w chmurze – poznaj nasze rozwiązania

Oprogramowanie do zarządzania placówką medyczną.

Jeżeli chcesz, by dokumentacja medyczna Twoich pacjentów była całkowicie zdigitalizowna, to zapoznaj się z możliwościami rozwiązań Comarch S.A. Oprogramowanie do zarządzania placówką medyczną – Comarch Optimed.NXT to wysoce rozwinięte technologicznie i funkcjonalnie oprogramowanie medyczne dla przychodni.

Pacjenci sami zarejestrują się online na wizytę lekarską. Elastyczne oprogramowanie medyczne z łatwością dopasuje się do potrzeb i zwyczajów personelu, pozwalając szybko zarejestrować wizytę, czy przyjąć pacjenta na oddział. Wyniki zleconych badań automatycznie uzupełnią dokumentację chorego.

Dzięki integracji z portalami promującymi lekarzy, Twoja placówka stanie się bardziej popularna. Dziedzinowe analizy pozwolą ocenić, jaka jest rentowność placówki, oddziału, poradni i poszczególnych usług. 

Sięgnij po telemedycynę oraz nowoczesne oprogramowanie do zarządzania placówką medyczną i wyprzedź konkurencję. To wszystko możesz mieć w systemach medycznych Comarch S.A., dostarczonych przez Graphcom!

Oprogramowanie do zarządzania placówkami medycznymi Comarch Optimed.NXT jest w naszej ofercie praktycznie odkąd pojawił się na rynku gdyż nasza współpraca jako Partner Comarch trwa już kilkanaście lat.

Poznaj naszych klientów

Poniżej przedstawiany opinie naszych wybranych Klientów posiadających oprogramowanie do zarządzania placówką medyczną

Skontaktuj się
z ekspertem Graphcom

Określ swoje potrzeby biznesowe. My przeprowadzimy prezentację i zaoferujemy dedykowane rozwiązanie.

Aktualności

Wdrożenie systemu Comarch ERP XL i dedykowanych narzędzi IT w Enea Logistyka

21 maja 2019

Enea Logistyka sp. z o.o. kompleksowo realizuje hurtowe dostawy towarów i urządzeń elektrotechnicznych oraz elektroenergetycznych. W ofercie znajdują się kable, elektronika do domu czy źródła światła. Firma świadczy też usługi magazynowania. Spółka musi ...

Czytaj więcej

Business Intelligence w handlu - korzyści na przykładzie firmy BIMEX

8 maja 2019

To już trzeci artykuł z serii „innowacyjny detalista, czyli case study z wdrożeń w firmie BIMEX”. Zapraszamy do lektury na temat korzyści zastosowania narzędzi Business Intelligence w sieci handlowej.

Czytaj więcej

Co system ERP ma wspólnego z hybrydami? Rozpoczynamy wdrożenie u producenta lakierów hybrydowych

29 kwietnia 2019

W jaki sposób system ERP może usprawnić produkcję lakierów hybrydowych? Zapraszamy do lektury pierwszego artykułu na temat wdrożenia oprogramowania Comarch u znanego producenta hybryd.

Czytaj więcej
Pokaż więcej
Kliknij abySzybki kontaktzadzwonić