Agraves Sp. z o.o.

Poznań, 8 czerwca 2021 r.

 

Agraves to najdłużej działający na rynku zespół kilkudziesięciu doradców, którzy od 18 lat specjalizują się w usługach dla gospodarstw rolnych, grup producentów i zakładów przetwórczych. Tworzymy interdyscyplinarne grono doradców rolnych, ekonomistów, księgowych, doradców podatkowych, prawników.

Pełna i profesjonalna obsługa naszych klientów wymaga spojrzenia także przez perspektywę rachunkowości i podatków. Dlatego jako jedyna instytucja doradztwa rolniczego w Polsce rozwijamy własny dział księgowości.

Dlaczego wybraliśmy Comarch ERP Optima?

Podejmując decyzję o zakupie oprogramowania kierowaliśmy się następującymi wymaganiami:

  • możliwość integracji z innymi systemami, w tym naszym systemem Elvio,
  • bieżąca aktualizacja działań,
  • intuicyjna obsługa.

 

Wybór padł na Comarch ERP Optima, ponieważ spełniał wszystkie powyższe oczekiwania, a jednocześnie poziom ceny w stosunku do możliwości oprogramowania był satysfakcjonujący.

Zakup systemu Comarch ERP Optima, jego wdrożenie, szkolenia, a także inne czynności informatyczne zleciliśmy firmie Graphcom Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, która jest wieloletnim Partnerem Comarch.

Wszystkie zlecone usługi zostały wykonane profesjonalnie i wyznaczonym terminie.

Polecamy Graphcom jako rzetelnego partnera biznesowego, a także rekomendujemy system Comarch ERP Optima jako skuteczne narzędzie do usprawnienia pracy małych firm.

Kliknij abySzybki kontaktzadzwonić