Agraves Sp. z o.o.


Misją firmy Agraves jest dostarczanie klientom z sektora agro innowacyjnych usług, takich jak: specjalistyczne analizy i ekspertyzy, doradztwo czy szkolenia. Firma posiada specjalistyczną wiedzę oraz wieloletnie doświadczenie w branży rolniczej i ekonomicznej. Agraves wyznaje między innymi takie wartości jak:

– rzetelność w działaniu i troska o interesy klientów,

– lojalność i zrozumienie,

– doskonalenie umiejętności i stałe podnoszenie kwalifikacji,

– niezależność w działaniu i dyskrecja.


Zdecydowaliśmy się wybrać oprogramowanie Comarch ERP Optima, ponieważ zapewnia on takie możliwości jak integracja z innymi systemami, bieżąca aktualizacja działań czy intuicyjna obsługa. Zwróciliśmy także uwagę na korzystny stosunek ceny do jakości. Wdrożenie, szkolenia, a także inne czynności informatyczne zleciliśmy firmie Graphcom Sp. z o.o z siedzibą w Poznaniu, która jest wieloletnim partnerem Comarch. Wszystkie usługi zostały wykonane profesjonalnie i terminowo. Nadal współpracujemy z Graphcom i cenimy sobie ten kontakt, ponieważ w każdej chwili możemy liczyć na merytoryczne wsparcie przy bieżącej obsłudze programu.
Polecamy Graphcom jako rzetelnego partnera biznesowego, a także rekomendujemy system Comarch ERP Optima jako skuteczne narzędzie do usprawnienia pracy małych firm.

Kliknij abySzybki kontaktzadzwonić