BIMEX

Spółka BIMEX powstała w 1993 roku i jest jednym z czołowych na rynku wielkopolskim dystrybutorów wyrobów złącznych, spawalniczych, pneumatycznych, a także narzędzi i elektronarzędzi.

W 2003 roku przystąpiliśmy do programu firmy BOSCH oraz zostaliśmy przyjęci do grona specjalistycznych sprzedawców narzędzi budowlanych tej marki. Na dzień dzisiejszy możemy pochwalić się 4 sklepami w następujących miastach: Gniezno, Września, Wągrowiec, Gutowo Wielkie. Jesteśmy nastawieni na dalszy rozwój naszego przedsiębiorstwa.

Korzyści z wdrożenia Comarch ERP XL

Od 2006 roku korzystamy z systemu Comach ERP XL, który został wdrożony, a także jest na bieżąco rozszerzany i serwisowany przez poznańskiego partnera Comarch, spółkę Graphcom. Na dzień dzisiejszy instalacja liczy 50-ciu jednoczesnych użytkowników. Korzystamy z następujących obszarów biznesowych: Comarch ERP Sprzedaż, Comarch ERP Zamówienia, Comarch ERP Księgowość, Comarch ERP Środki Trwałe, Comarch ERP Mechanizm wymiany danych – ECOD, Business Intelligence Pakiet I, Comarch ERP Mobilna Sprzedaż, Mobilny Magazyn On-line.

Niewątpliwym usprawnieniem dla naszych codziennych działań było połączenie dwóch baz danych w jedną. Zredukowaliśmy w ten sposób ilość błędów, a także ułatwiliśmy pracę. Z uwagi na charakter naszej branży, wdrożony system ERP XL został wyposażony w narzędzia dodatkowe, m.in. takie jak: mechanizm wysyłania wiadomości tekstowych (sms) do Klientów z informacją o zakończeniu realizacji zlecenia serwisowego czy automatyczna windykacja.

Dlaczego warto współpracować z Graphcom?

Kontakt z konsultantami z firmy Graphcom oceniamy pozytywnie. Nie tylko terminowo zrealizowali wszystkie prace wdrożeniowe, ale także zaoferowali bieżące wsparcie i doradztwo przy rozwoju oprogramowania. Wieloletnia współpraca z Graphcom pozwala nam na zarekomendowanie jej jako solidnego partnera wdrażającego systemy Comarch ERP XL.

Kliknij abySzybki kontaktzadzwonić