Kancelaria Radcy Prawnego Eliza Krause – Referencje

Kancelaria Radcy Prawnego Eliza Krause specjalizuje się w świadczeniu pomocy  prawnej z zakresu zamówień publicznych, prawa pracy, jak również najmu lokali oraz gospodarowania nieruchomościami. Eliza Krause prowadząca kancelarię jest absolwentką Wydziału Prawa i Administracji na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Oferuje fachową i kompleksową pomoc prawną zarówno spółkom, jak i osobom fizycznym i innym podmiotom. Stałymi klientami kancelarii jest obecnie wiele spółek specjalizujących się w różnych dziedzinach, począwszy od podmiotów z branży energetycznej, kończąc na tych związanych z nauką i edukacją, czy też przedsiębiorcach z branży IT.

Kancelaria Radcy Prawnego Eliza Krause jest niewielką firmą, która potrzebowała oprogramowania umożliwiającego prowadzenie przedsiębiorstwa. Najbardziej zależało mi na wdrożeniu systemu dającego możliwość wystawiania faktur kontrahentom. Niestety, kupno takiego oprogramowania wiąże się zazwyczaj z dużymi kosztami, zarówno samego zakupu, jak i utrzymania produktu. Dodatkowo wymagają one instalacji na komputerze  i często nie są obsługiwane na systemach operacyjnych innych niż Windows. Comarch ERP XT nie posiada jednak tych ograniczeń, dlatego zdecydowałam się na wdrożenie go przez Graphcom, w swojej kancelarii.

Comarch ERP XT jest świetnym wyborem dla małych i średnich przedsiębiorstw. Pozwala on na wybór kilku modułów, dzięki czemu nie trzeba płacić za funkcjonalności, jakich się nie potrzebuje. Osobiście używam tylko modułu Faktury, który idealnie odpowiada potrzebom mojej firmy. Pozwala na bardzo szybkie wystawienie faktury, którą można od razu wysłać mailem do kontrahenta. Sam system jest bardzo intuicyjny, przejrzysty i prosty w nawigacji, dzięki czemu nigdy nie mam problemów ze znalezieniem interesujących mnie funkcji. Dodatkowym atutem jest też dostosowanie oprogramowania do wielu platform i systemów operacyjnych. Jest to dla mnie szczególnie istotne, ponieważ pracuję na systemie macOS, do którego większość oprogramowań tego typu jest nieprzystosowana. Z Comarch ERP XT mogę swobodnie „przesiadać się” między urządzeniami, wystawiając faktury zarówno na komputerze, jak i urządzeniach mobilnych, takich jak smartphony i tablety. Jest to możliwe dzięki specjalnej aplikacji, która została zaprojektowana z myślą o urządzeniach mobilnych oraz Chmurze, w której przechowywane są wszystkie dane. Samo wdrożenie systemu zostało przeprowadzone przez firmę Graphcom, której zespół zajął się wszystkimi technicznymi aspektami procedury. Całość przebiegła szybko i profesjonalnie, ukazując Graphcom jako firmę godną zaufania i sumiennie wykonującą swoją pracę.

Kancelaria Radcy Prawnego Eliza Krause
Eliza Krause

Kliknij abySzybki kontaktzadzwonić