Matrix Media

klient sieć handlowa

MatrixMedia.pl to sklep internetowy, który działa na krajowym rynku usług już od 1990 roku. Oferujemy szeroki asortyment sprzętu RTV i AGD, a nasza oferta jest nieustannie poszerzana o kolejne produkty. Jesteśmy w stanie odpowiedzieć na indywidualne potrzeby naszych Klientów, zapewniając przy tym szybką realizację zlecenia i korzystne ceny. MatrixMedia.pl to miejsce, gdzie zakupić można telewizory, kina domowe, lodówki, aparaty cyfrowe, kuchenki gazowe, pralki, jak również wiele innych urządzeń. Oferujemy sprzęt najlepszych, uznanych w kraju i na świecie marek, dzięki czemu nasi Klienci mogą być pewni jego jakości. Jesteśmy również oficjalnym przedstawicielem SONY na Polskę.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy, zdecydowaliśmy się na wdrożenie nowoczesnego systemu wspomagającego zarządzanie przedsiębiorstwem. Nasz wybór padł na system Comarch ERP Altum oraz platformę Comarch Retail, wspierającą handel detaliczny. System dzięki szerokim możliwościom parametryzacji i rozbudowanej funkcjonalności został dostosowany do potrzeb naszej firmy. Implementacja systemu pozwoliła nam przede wszystkim na lepszy przepływ informacji pomiędzy centralą, a oddziałami spółki – zwłaszcza w zakresie obrotów i stanów magazynowych.

Wdrożenie oprogramowania powierzyliśmy uznanej spółce Graphcom z Poznania, która zoptymalizowała kilka zachodzących w naszej firmie procesów. Wszystkie prace związane z dostawą oraz wdrożeniem systemu zostały wykonane z najwyższą starannością i przy zachowaniu odpowiednich procedur. Dotychczasowe doświadczenia we współpracy pozwalają nam ocenić firmę Graphcom jako profesjonalnego i wiarygodnego partnera biznesowego, również w zakresie obsługi informatycznej.

Prezes Zarządu
Piotr Wira

Referencje Matrix Media

Zainteresował Cię ten temat? Chciałbyś zadać dodatkowe pytania na temat wdrożenia w Matrix Media? Zapraszamy do kontaktu.

Kliknij abySzybki kontaktzadzwonić