RedTax

RedTax to dynamicznie rozwijające się biuro rachunkowe, świadzcące kompleksowe usługi w księgowe, ekonomiczno-finansowe oraz kadrowo-płacowe.

Nadrzędnym celem naszego biura rachunkowego jest spełnienie wszystkich potrzeb i oczekiwań klienta, który powierza nam istotne kwestie rachunkowe i podatkowe. Działamy w pełnej zgodności z przepisami prawa obowiązującego na terenie RP, a także na bieżąco śledzimy wszelkie zmiany w tym zakresie. Nasi klienci mogą spać spokojnie.

Z myślą o rozwoju naszego biura rachunkowego zdecydowaliśmy się na zakup oprogramowania Comarch ERP Optima , o którym słyszeliśmy wiele przychylnych opinii, zwłaszcza ze strony specjalistów z branży finansowo-rachunkowej. Wdrożenie systemu, przeprowadzone przez firmę Graphcom, przyczyniło się do wzrostu standardów naszej pracy. W sposób szczególny cenimy  bieżące aktualizacje w programie, zarówno w odniesieniu do zmieniających się przepisów prawa, jak i nowości ustawodawczych.  To duża oszczędność czasu, a także minimalizacja ryzyka pomyłek.

Oprogramowanie pozwala nam na tworzenie rozmaitych raportów i analiz, które dostarczają nam cennych informacji w przystępnej formie.  Dzięki temu jesteśmy zdolni do podejmowania szybkich, a jednocześnie trafnych decyzji biznesowych.

Rekomendujemy oprogramowanie Comarch ERP Optima wszystkim biurom rachunkowym, którym zależy na rozwoju i podwyższaniu poziomu świadczonych usług.  Polecamy również spółkę Graphcom jako solidnego partnera informatycznego, który skutecznie wdrożył u nas oprogramowanie Comarch.

Kliknij abySzybki kontaktzadzwonić