WSZYSTKIE RYNKI

Multimedialny przewodnik po Comarch DMS

Elektroniczny obieg dokumentow

Czy wiesz, że sprawny obieg dokumentów, w tym ich rejestracja i swobodny przepływ, to podstawa efektywnego zarządzania firmą? Comarch DMS pozwala on na szybką i skuteczną komunikację, a tym samym terminowe podjęcie odpowiednich działań – czy to w zakresie realizacji zamówienia w systemie ERP czy też w obszarze czynności czysto administracyjnych. Obieg dokumentów to proces wieloetapowy, który angażuje wielu pracowników różnych szczebli. Są oni zobowiązani do weryfikacji, analizy oraz zatwierdzania wielu różnych dokumentów. W takich warunkach dosyć łatwo o pomyłkę czy przeoczenie, a stąd już prosta droga do wewnątrzfirmowego chaosu. Wiemy jak skutecznie uniknąć takiego ryzyka.

Comarch DMS, czyli jak zapewnić sprawny obieg dokumentów w firmie?

Każda firma, niezależnie od branży w jakiej działa, potrzebuje narzędzia, które umożliwi szybkie i efektywne przetwarzanie dokumentów, w zgodzie z określonymi procedurami. Jakie rozwiązanie najlepiej spełni się w tej roli? Rekomendujemy naszym klientom moduł Comarch DMS (Document Management System). Jest to innowacyjne rozwiązanie zapewniające przedsiębiorstwom elektroniczny obieg dokumentów z OCR. Technologia OCR umożliwia rozpoznawanie tekstu w zeskanowanym dokumencie, co z kolei pozwala wyeliminować konieczność ręcznego przepisywania danych z dokumentów papierowych. Rozwiązanie jest w pełni zintegrowane z systemami Comarch ERP, na przykład w zakresie dodawania opisu analitycznego czy też wiązania ze sobą konkretnych dokumentów. Dla użytkowników oprogramowania Comarch jest to więc szczególnie wygodne rozwiązanie, która pozwala skrócić czas wykonywania poszczególnych czynności.

Comarch Document Management System – sprawdź, co możesz zyskać

W jaki sposób możesz poprawić workflow w swojej firmie? Jakie możliwości i korzyści zapewnia Comarch DMS? Najlepiej przekonać się o tym „na żywo”.  Przygotowaliśmy krótki, za to bardzo praktyczny film, stanowiący mini-przewodnik po świecie Comarch DMS. Zapraszamy do obejrzenia.

Jeśli zainteresował Cię ten film i chciałbyś uzyskać dodatkowe informacje na temat elektronicznego obiegu dokumentów zapraszamy do kontaktu.  Nasi specjaliści z przyjemnością odpowiedzą na wszelkie pytania i wyjaśnią wątpliwości dotyczące możliwości, jakie zapewnia moduł Comarch DMS z OCR.

Kliknij abySzybki kontaktzadzwonić