System ERP
dla biur rachunkowych

Comarch ERP Optima – optymalny wybór dla indywidualnych potrzeb

Efektywne biuro rachunkowe z Comarch ERP Optima

Efektywne prowadzenie biura rachunkowego wymaga przede wszystkim poprawnego zdefiniowania procesów biznesowych. Dotyczy to zarówno jednoosobowych działalności, jak i dużych podmiotów obsługujących ponad 100 klientów. Oprogramowanie Comarch ERP Optima to odpowiedź na specyficzne wymagania właścicieli biur rachunkowych, doradców podatkowych czy księgowych. Sprawdź, w jaki sposób wybór tego rozwiązania może przełożyć się na zyski dla Twojego biznesu. 

Poznaj korzyści i funkcje

Zadbaj o pełne bezpieczeństwo danych Twoich klientów

Zautomatyzuj codzienne czynności

Zintegruj się z klientem

Pracuj w  trybie online

Zadbaj o pełne bezpieczeństwo danych Twoich klientów

Bezpieczeństwo informacji to podstawowy wymóg w branży rachunkowej. Dokumenty zawierające dane osobowe klientów biura, dotyczące ich kondycji finansowej firmy, szczegółów dokonywanych transakcji czy planów rozwojowych, wszystko to wysoce poufne informacje. Program dla biur rachunkowych Comarch ERP Optima zapewnia im najwyższą ochronę.Obowiązek najwyższej dbałości o bezpieczeństwo danych zawarty jest nie tylko w Kodeksie Cywilnym, ale także w przepisach dotyczących ochrony danych osobowych (RODO) czy związanych z prawem podatkowym (np. obsługa JPK). System Comarch ERP Optima jest pod tym względem na bieżąco aktualizowany. Dzięki temu procesy finansowo-księgowe mogą przebiegać sprawnie i w zgodzie z przepisami prawa.
System ERP dla średnich firm

Zautomatyzuj codzienne czynności

Dzięki zastosowaniu odpowiednich schematów księgowych i zestawień finansowych oprogramowanie Comarch ERP Optima automatycznie wykonuje proste, powtarzalne czynności. To z kolei sprawia, że Twoje biuro rachunkowe oszczędza cenny czas, a także ogranicza ilość popełnianych błędów, a to w tej branży ma ogromne znaczenie. Co równie ważne, każdego dnia system automatycznie tworzy kopie bezpieczeństwa danych.

Zintegruj się z klientem

Comarch ERP Optima jest najczęściej wybieranym oprogramowaniem nie tylko wśród biur rachunkowych, ale jako cieszy się też dużą popularnością jako program dla małych i średnich firm. To istotna informacja z perspektywy biura rachunkowego, które powinno zadbać o to, by wybrany system ERP był kompatybilny z oprogramowaniem klientów.  Biorąc pod uwagę, że z programu Comarch ERP Optima korzysta dzisiaj ponad 60 tysięcy użytkowników i ten wynik cały czas rośnie, odpowiedź na pytanie „jaki system IT będzie najlepszy dla biura rachunkowego?”, wydaje się być oczywista.

Elektroniczny obieg dokumentow

Pracuj w trybie online

W dobie intensywnego rozwoju nowoczesnych technologii klienci biur rachunkowych coraz częściej chcą mieć natychmiastowy dostęp do aktualnych danych dotyczących kondycji finansowej swojego biznesu.  System Comarch ERP Optima jest idealnie dopasowany do tych wymogów, ponieważ zapewnia dostęp do dokumentów 24/7 z dowolnego miejsca. Jedynym warunkiem jest aktywne połączenie z Internetem. Rozwiązanie Comarh ERP Optima umożliwia także internetową wymianę dokumentów, dzięki czemu klienci biur rachunkowych nie muszą już osobiście dostarczać dokumentów w wersji papierowej. Jest to obustronna oszczędność czasu i pieniędzy, a dla samego biura rachunkowego także korzyść wizerunkowa.Bezpieczny przesył danych jest możliwy za sprawą mechanizmu IWD (Internetowa Wymiana Dokumentów). Pośrednikiem komunikacyjnym pomiędzy biurem rachunkowym, a klientem jest serwer Comarch, który umożliwia szyfrowanie danych.

Zyskaj wiele funkcji w jednym systemie

Wielofunkcyjny program Comarch ERP Optima dla biur rachunkowych posiada m. in. takie moduły jak:
  • Księga Podatkowa (Optima KPiR),
  • Optima Księga Handlowa (pełna księgowość),
  • Środki Trwałe,
  • Kadry i Płace.
Za ich sprawą Twoje biuro rachunkowe zawsze będzie na bieżąco ze wszystkimi zmianami w prawie, z rozliczeniami z ZUS, a także z historią środka trwałego czy z danymi klientów.
Partner Comarch Altum Poznań
Comarch Optima system ERP dla firm

Dodatkowe moduły, dodatkowe korzyści: poznaj Comarch BI oraz Comarch ERP iKsięgowość24.pl

Wybór oprogramowania Comarch ERP Optima to krok w kierunku kompleksowego rozwoju Twojego biznesu.

 

System jest kompatybilny z innowacyjnymi, a jednocześnie praktycznymi modułami, takimi jak Comarch Business Intelligence czy Comarch ERP iKsięgowość24.pl.Za sprawą tego pierwszego zyskasz dostęp do kompleksowych raportów pozwalających monitorować efektywność każdego obszaru działalności Twojego biura, a tym samym podejmować trafne decyzje biznesowe.

 

Z kolei aplikacja Comarch ERP iKsięgowość24.pl pozwoli Ci atrakcyjnie zaprezentować w Internecie ofertę Twojego biura.Zrzesza ona wszystkie profesjonalne biura rachunkowe, które korzystają z Comarch ERP Optima. Dołącz do ich grona i zdobądź nowych klientów!

Zaufaj profesjonalistom

Decydując się na zakup produktów Comarch masz pewność, że Twoje biuro rachunkowe zyska sprawdzone, bezpieczne rozwiązanie IT. Comarch to prestiżowa marka, ciesząca się uznaniem na całym świecie. Jeżeli zależy Ci na sprawnej instalacji oraz bieżącym wsparciu w zakresie codziennej pracy z oprogramowaniem ERP Optima, powierz jego wdrożenie specjalistom z Graphcom. Jesteśmy wieloletnim, zaufanym partnerem Comarch, który ma na swoim koncie wiele udanych wdrożeń Comarch ERP Optima w biurach rachunkowych. Przeczytaj opinie naszych klientów!
Partner Graphcom Poznań

Poznaj naszych klientów

Poniżej przedstawiany opinie naszych wybranych Klientów posiadających system ERP dla przemysłu - Comarch ERP XL.

Skontaktuj się
z ekspertem Graphcom

Określ swoje potrzeby biznesowe. My przeprowadzimy prezentację i zaoferujemy dedykowane rozwiązanie.

Aktualności

Sprawne zarządzanie cennikami – opis dedykowanego rozwiązania dla znanych zakładów mięsnych

7 czerwca 2019

Zobacz jakie korzyści przyniosło wdrożenie systemu Comarch ERP XL w branży mięsnej. W jaki sposób nasz klient usprawnił zarządzanie polityką cenową i jak pomogła mu w tym nasza dedykowana aplikacja? Zapraszamy do lektury!

Czytaj więcej

Budżet na usługi IT i strategia komunikacji – co wpływa na sukces wdrożeniowy?

3 czerwca 2019

Sukces wdrożeniowy to szerokie pojęcie. Sprawna implementacja systemu ERP to tylko jeden z jego elementów. Równie ważny jest plan budżetowy oraz przemyślana strategia komunikacji pomiędzy klientem, a firmą wdrożeniową.

Czytaj więcej

Zaproszenie na konferencję Comarch Retail 2019

28 maja 2019

Zapraszamy na kolejną edycję warszawskiej konferencji Comarch dedykowanej sieciom handlowym. Jednym z Gości podczas wydarzenia będzie firma Puccini, nasz klient, u którego wdrożyliśmy system Comarch ERP Altum. Do zobaczenia 13.06.2019 w Złotych Tarasach!

Czytaj więcej
Pokaż więcej
Kliknij abySzybki kontaktzadzwonić